Niech śmierć nas rozdzieli #2

Okładka książki Niech śmierć nas rozdzieli #2 Asuka Konishi
Okładka książki Niech śmierć nas rozdzieli #2
Asuka Konishi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Niech śmierć nas rozdzieli (tom 2) komiksy
komiksy
Niech śmierć nas rozdzieli (tom 2)
Raise wa Tanin ga Ii
Studio JG
2023-09-08
2023-09-08
2023-01-31
Zuzanna Sobkowicz
dramat psychologiczna yakuza przemoc seinen manga

1920

Dziwne gierki w tej mandze.

Dziwne gierki w tej mandze.

2 tom o wiele ciekawszy, bardziej się rozkręca i dochodzi nowa, fajna postać.

Widać że ten Kirishima to socjopata, nie wiem czy w tej serii się zmieni choć trochę, ale miałam do czynienia już z takim, a z socjopatą nie powinno się układać związków, bo prawdziwa miłość jest tu po prostu nierealna.

Jednak ten drugi chłopak jest obiecujący i myślę że będę go crushować z Yoshino💖 Lubię tą kobietę, jest ciekawa i nieco podobna charakterem do mnie. "Wyrzutki" są zawsze mile widziane, jakkolwiek to okropnie brzmi..(⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)

2 tom o wiele ciekawszy, bardziej się rozkręca i dochodzi nowa, fajna postać.

Jednak ten drugi chłopak jest obiecujący i myślę że będę go crushować z...

Drugi tom i już wiem, że ta seria robi się moją drugą ulubioną.

Szkolny romans, który wychodzi mocno po za szkolne mury, w miasto i w gangsterskie życie. Mocne postacie, niby nastoletnie ale bez młodzieńczej infantylności. Yoshino jest silną postacią choć nie przesadnie przerysowaną, taką powiedziałabym - naturalnie silną i też na wskutek pewnych sytuacji z pierwszego tomu. Kirishima jest mocno popapranym, jego stalkerskie zachowanie w odniesieniu do początkowej niechęci ( tom 1) sprawia tylko, że ... nie da się faceta nie lubić.

W tym tomie nasza para zdąży wpaść w tarapaty zwieńczone bijatyka i uszkodzeniami ciała. Pojawi się też postać, która ma szansę na mieszać. A wszystko to utrzymane jest w specyficznym ciężkawym klimacie. Tu nawet humorystyka podszyta jest czymś jakby mroczniejszym.

Nie typowa kreska, do której z początku byłam nastawiona lekko sceptycznie finalnie totalnie mi się podoba. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu.

Drugi tom i już wiem, że ta seria robi się moją drugą ulubioną.

Przyznaję, pierwszy tom nie zrobił na mnie wrażenia, fabuła wydała mi się nieco przerysowana. Za to drugi okazał się ogromnym zaskoczeniem. Zaintrygowana nie mogę się doczekać trzeciego!

Bardzo fajna historia, super narysowanej mangi. Ciekawa fabuła i rozwój bohaterów. Polecam.

• Mangi
  • Manga