1464 psie i kocie imiona na każdy dzień roku

Samo życie
Sport i Turystyka
1992-01-01
1992-01-01
kalendarz uniwersalny psie imiona kocie imiona

Malutka książeczka , ale dla szczególnych odbiorców. Dla wszystkich psiarzy i kociarzy.
Dla tych co zamierzają adoptować lub kupić futrzanego członka rodziny.

Jest to piękny kalendarz na cześć psio-kocich przyjaciół ze zbiorem imion dla nich.
Imion jest tyle , ile w tytule , prawie półtora tysiąca. Wypada to ,że na każdy dzień roku mamy po dwa psie i dwa kocie imiona. Czy to jest dużo? Biorąc pod uwagę rok wydania , może wtedy to był ogrom. Na pewno do tej pory przybyło ich więcej.
Niemniej jednak zbiorek jest prześlicznie wydany.

Na początku znajduje się wieczny kalendarz z przypisaniem imienin każdego dnia w roku.
I tak np. dzisiaj 30 maja imieniny obchodzą psy : Finisz i Setka, a koty : Klio i Pula.

Przy każdym rozpoczynającym się miesiącu znajduje się zabawna, kolorowa ilustracja z psem i kotem w akcji, kojarzona z daną porą roku.
Przykładowo w styczniu : pies i kot lepią razem bałwanka, a w październiku zbierają grzyby do koszyków.

Zaraz po kalendarzowym grudniu umieszczono skorowidz psich imion i osobno kocich , z datami imienin.

Zaś na końcu książeczki znajduje się wkładka nazwana psio-kocim pamiętnikiem do samodzielnego wypełnienia: rubryki z wszelkimi wyszczególnionymi danymi zwierzęcia, z miejscem na fotografie, z wolnymi kartkami do opisu jego przygód, jego ewentualnych dzieci, jego zdrowia i przysmaków.

Myślę, że książeczka jest nad wyraz sympatyczna i każdy właściciel psa lub kota bardzo ją polubi.
Z pewnością dołączy do jego psio-kociej biblioteczki.

A wierszyk autora rozczuli niejednego wielbiciela zwierząt.
,, Nie każdemu psu Burek,
każdej kotce Psotka.
Jeśli chcesz je nazwać,
zajrzyj tu do środka!’’.

Chyba już nie trzeba więcej nikogo zachęcać.

Dla tych co zamierzają adoptować lub kupić futrzanego członka rodziny.

• Też psie
  • Psie