Bączek Ratownik

Okładka książki Bączek Ratownik Anna Gil
Okładka książki Bączek Ratownik
Anna Gil Wydawnictwo: Medikon Karol Bączkowski interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
52 str. 52 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Medikon Karol Bączkowski
2023-03-21
2023-03-21
52 min.

Okładka książki Co uczucia robią nocą? Tina Oziewicz, Aleksandra Zając
Co uczucia rob... Tina Oziewicz, Alek...
Okładka książki Pozdrowienia z Wodorostowego Lasu Iwasa Megumi, Jörg Mühle
Pozdrowienia z... Iwasa Megumi, Jörg ...
Okładka książki Kalá, kalá. Grecja dla dociekliwych Dominika Czerniak-Chojnacka, Dionisios Sturis
Kalá, kalá. Gr... Dominika Czerniak-C...

Lekkie, zabawne wierszyki, sympatyczne ilustracje i aktualna wiedza o ratownictwie. Do tego miejsce na rysunki dziecka. Pozycja w sam raz dla ciekawskich przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Istnieje też jako audiobook (w Empiku) czytany pięknym głosem autorki, choć nie tylko jej.

Książka zawiera wierszyki dla dzieci, o tym jak postępować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Wierszyki napisane zrozumiałym dla dzieci językiem. Świetna pomoc dla rodziców, nauczycieli i psychologów.

Pigułka wiedzy jak ratować i jaki poradzić sobie w medycznych kryzowych sytuacjach. Pozycja obowiązkowa.

Książeczka dla dzieci, o niesamowitej wartości nauki pierwszej pomocy. Każdy maluch będzie słuchać i czytać z zaciekawieniem.

Pozycja nie tylko dla dzieci, aczkolwiek miejsce na rysunki robi robotę. Dorosły przy okazji czytania przypomni sobie/ usystematyzuje wiedzę, dziecko będzie miało frajdę z perypetii Bączka.

🔴 Potwierdzam bardzo dobra książka.
🔴Moją pełną jej recenzję można znaleźć tutaj:

🔴 Potwierdzam bardzo dobra książka.
🔴Moją pełną jej recenzję można znaleźć tutaj:

• Maia