Carnegie. Jak stać się bogatym. Rady miliardera dla młodych ludzi

Okładka książki Carnegie. Jak stać się bogatym. Rady miliardera dla młodych ludzi Andrew Carnegie
Andrew Carnegie Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Kontinuum poradniki
poradniki
Dom Wydawniczy Kontinuum
2022-09-07
2022-09-07
rozwój osobisty zarabianie samorozwój kariera zawodowa

Okładka książki Carnegie. Mistrz Napoleona Hilla i pierwszy miliarder w historii? Andrew Carnegie, William Thomas Stead
Carnegie. Mist... Andrew Carnegie, Wi...

Szybki poradnik z wciąż aktualnymi radami jak nie zatracał się w alkoholu lub mierz wysoko w życiu. Bardzo przyjemny i krótki audiobook, którego nie można uznać za książkę która poszerzy ci wiedzę i znacząco na ciebie wpłynie ale jest ciekawym przypomnieniem podstawowych zasad aby osiadając sukces finansowy.

Zaskakujące jak wiele porad jest nadal aktualna. Carnegie promuje postawę zaangażowaną, pokorną, dającą od siebie więcej niż pracodawca oczekuje. To zupełne przeciwieństwo postaw, które się obecnie promuje młodym ludziom. Zapewne stąd tak niska średnia ocena.

beznadziejna

beznadziejna

• 1000 książek
  • Przeczytane w 2023
  • Motywacja i samorozwój
  • Czytam sobie

Dodaj cytat z książki Carnegie. Jak stać się bogatym. Rady miliardera dla młodych ludzi