Advertisement

Follow the call. Terapeutyczne doświadczenia w poszerzonych stanach świadomości

Okładka książki Follow the call. Terapeutyczne doświadczenia w poszerzonych stanach świadomości Tomasz Kwieciński
Tomasz Kwieciński Wydawnictwo: BookEdit nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
BookEdit
2022-11-06
2022-11-06

Doskonałe spojrzenie na terapię i doświadczenia odmiennych stanów świadomości.

Doskonałe spojrzenie na terapię i doświadczenia odmiennych stanów świadomości.

Jedna z najlepszych pozycji na rynku

Jedna z najlepszych pozycji na rynku

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam wiele książek psychologicznych, socjologicznych, poradnikowych i coachingowych. Niektóre z nich były dobre, większość jednak mocno przeciętna. Pozycje naukowe z tego obszaru mają zwykle wysoki próg wejścia. A tutaj…tutaj bije brawo. „Follow the call” to dopracowana pozycja z pogranicza literatury naukowej. Autor niezwykle dostępnym językiem tłumaczy nam sens, semantykę i zastosowanie stanów świadomości. Obrazując opowieść przykładami, ułatwia zrozumienie niełatwego temat.

Autor zaznacza, jak wielkie znaczenie ma nastawienie do świata i do siebie samego. Jak wielki wpływ na nasze samopoczucie i postrzeganie własnego ja, ma stan, w jakim aktualnie się znajdujemy. Uczy, jak ważne jest skupienie na teraźniejszości, danej chwili, a niewybieganie w przyszłość. Aby mniej błądzić myślami po wspomnieniach, obawach i planach. Żyć tym, co istnieje naprawdę.

To bardzo ważna książka. Bardzo mądra. Książka, która nie jest łatwa i wymaga naszej uwagi. Trzeba dać sobie czas i przestrzeń na przeczytanie, przemyślenie i zrozumienie. Uważam, że warto ten czas poświęcić. Przede wszystkim dla zrozumienia siebie i innych ludzi. Znając pewne mechanizmy, zdecydowanie łatwiej jest rozumieć.

Rozdział o inflacji ego? Wybitny. Kłaniam się.

Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuje wydawnictwu BookEdit.

FOLLOW THE CALL❄
❄❄❄❄❄❄❄❄❄
Bardzo ciekawa inspirująca książka dająca wiele do myślenia .
Każdy z nas ma swoją świadomość umysłową, ale czy potrafimy odróżnić stany świadomości?
Czy zdajemy sobie sprawę z tego że coś takiego jak stan umysłowy stanów świadomości istnieje?

Autor zapoznaje czytelnika z perspektywą psychologii transpersonalnej.
Dowiadujemy się że odmienne stany świadomości są naszą codziennością życiową. Jak sobie z nimi radzić przez trening umysłowy, terapeutyczny.

Poznajmy wiele poziomów umysłowych.
Jakie one są?
Czym się różnią i jak sobie z nimi radzić dowiemy się czytając
,,FLLOW THE CALL"

FOLLOW THE CALL❄
❄❄❄❄❄❄❄❄❄
Bardzo ciekawa inspirująca książka dająca wiele do myślenia .

Autor zapoznaje czytelnika z perspektywą psychologii transpersonalnej.
Dowiadujemy się że odmienne...

Jestem pod ogromnym wrażeniem pespektywy, jaką otwiera ta książka przed czytelnikiem. Dostajemy ogromną porcję wiedzy, która jest przestawiona w przystępny sposób. Każda strona inspiruje i pozwala dostrzec szereg sprytnie zakamuflowanych mechanizmów naszego umysłu. Zadecydowanie polecam.

• Muszę mieć!
  • Psychonautyka