JĘZYK ZRĘCZNIE NIEJASNY

Okładka książki JĘZYK ZRĘCZNIE NIEJASNY Katarzyna Sokołowska, Marek Sylburski
Okładka książki JĘZYK ZRĘCZNIE NIEJASNY
Katarzyna SokołowskaMarek Sylburski Wydawnictwo: Złote Myśli nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
JĘZYK ZRĘCZNIE NIEJASNY
Złote Myśli
2022-07-07
2022-07-07
manipulacja perswazja psychologia język wywieranie wpływu demagogia populizm komunikacja polityka społeczeństwo

Okładka książki JPDL czyli jak praktycznie dezinformują ludzi Katarzyna Sokołowska, Marek Sylburski
JPDL czyli jak... Katarzyna Sokołowsk...
Okładka książki Przekonania, stereotypy, nawyki. Ich wpływ na nasze życie Katarzyna Sokołowska, Marek Sylburski
Przekonania, s... Katarzyna Sokołowsk...

Oto kilka powodów, które mnie zachęciły do sięgnięcia po ten poradnik.

Tytuł – nie tylko oryginalny, kreatywny- to na dodatek zapowiadający coś bardzo ciekawego.
Okładka – moja pierwsza reakcja – będzie o jakimś procesie typu „ludzie – ludziom”. Ta grafika tak mi to zasugerowała.
Bardzo dobrze mi się czytało. Forma wreszcie inna od pozostałych poradników. To moje odczucia.
Treść może powalić lub w najlepszym wypadku wstrząsnąć, przykłady, dobre zobrazowanie istotnych rzeczy.
Od razu „z tyłu głowy” pojawiła się Zofia Nałkowska i jej ponadczasowe „ludzie ludziom zgotowali ten los”.
Jakże łatwo byś nieświadomym tego, co z nami wyprawiają inni.
Każdy powinien o tym wiedzieć, ale to przecież pobożne życzenie w naszym kraju.
Jak niesamowite są skutki używania wskazanych w poradniku słów, zwrotów a wszystko po to, żeby zniewolić umysł a potem i ciało.
Ciekawe o czym autorzy nie napisali, bo nie napisali na pewno o wszystkim.
No! Co niektórym zapowiadam: koniec z waszymi sztuczkami! Nie zamierzam być dalej manipulowana i być ofiarą niewiedzy.
Jestem zwykłym molem książkowym. Czytam różne gatunki. Poradniki także. Ten warto przeczytać. Wypowiadam się pozytywnie na temat przeczytanych książek. Jeśli nie mam dobrego zdania, to po prostu nic nie piszę.

Ania Lasota

Oto kilka powodów, które mnie zachęciły do sięgnięcia po ten poradnik.

• E-books
  • Mam