On jest mój

To część, w której rozstrzygają się losy aż czterech bohaterów. I muszę powiedzieć ,że postać Suger będzie moją jedną z ulubionych postaci 🙂 świetnie wykreowana postać, której szybko nie zapomnę.
Niestety do końca nie rozumiem rozstrzygnięcia pomiędzy Lynn i Ronem, ale to nie pogarsza całej historii 🙂 Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

To była jazda bez trzymanki. Suki górą!

To była jazda bez trzymanki. Suki górą!

🌸🥀🌸🥀🌸 Recenzja 🥀🌸🥀🌸

Ewelina Maria Mantycka " On jest mój "
@ewelina_maria_mantycka

Cykl : Dogs of hell #2

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

🥀🥀🌼🌼🥀🥀🌼🌼🌼🥀🥀🌼🌼🥀

Autorka ma lekki i przyjemny styl pisania, przez co książke czyta się w ekspresowym tempie.. Opisy są szczegółowe i plastyczne, co pozwala czytelnikowi łatwo wczuć się w sytuację i wyobrazić sobie opisywane wydarzenia. Tekst jest również napisany w sposób, który prowadzi czytelnika przez historię, jednocześnie pozwalając mu na odkrywanie i interpretowanie różnych aspektów fabuły..

"On jest mój " to powieść o dwóch młodych ludziach, Lynn i Thimie, którzy pochodzą z różnych światów, ale łączy ich miłość do motocyklowych klubów..
Lynn jest członkinią Ergo In, groźnej organizacji, która ją wychowała, a Thim jest prezydentem młodszej gwardii klubu motocyklowego..
Kiedy Lynn poznaje Sugar, córkę Thanaki Doyle'a, w nielegalnym klubie walki, zostaje wciągnięta w świat motocyklistów i ich wojen, a Thim musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów..
Powieść ta jest pełna akcji, napięcia i emocji, a postacie są dobrze wykreowane i trzymają czytelnika w napięciu do samego końca. Powieść zawiera elementy akcji, romansu i dramatu, a także skupia się na relacjach między bohaterami i ich walką o przetrwanie..

Lynn to twarda i niezależna kobieta, która wychowała się w Ergo In i jest oddana swojemu klubowi..
Sugar jest córką Thanaki Doyle'a, a jej pojawienie się wprowadza chaos do życia Lynn i Thima.. Wszyscy trzej bohaterowie są dobrze wykreowani i mają swoje motywacje i cele, które wpływają na fabułę powieści..

"On jest mój " fabuła skupia się na relacjach między Lynn, Thimem i Sugar, a także na wojnie między klubami.. Lynn i Thim próbują utrzymać pokój, ale ich relacja zaczyna się rozwijać, kiedy Lynn poznaje Sugar.. Pojawienie się Sugar wprowadza chaos do życia Lynn i Thima, a wojna między klubami staje się coraz bardziej brutalna..

Lynn, Thima i Sugar, którzy zostają uwikłani w wojnę między klubami motocyklowymi.. Lynn jest członkinią groźnej organizacji Ergo In i ucieka przed sekta, do której została sprzedana.. W Podziemiu, nielegalnym klubie walki, poznaje Sugar - córkę Thanaki Doyle'a.. Thim jest prezydentem młodszej gwardii klubu motocyklowego i próbuje utrzymać pokój między klubami..
Bohaterowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów i decyzji, które podejmują, a akcja prowadzi do zaskakującego finału..

🌸🥀🌸🥀🌸 Recenzja 🥀🌸🥀🌸

Ewelina Maria Mantycka " On jest mój "
@ewelina_maria_mantycka

Seria: Dogs of Hell
Autor: @ewelina_maria_mantycka
Wydawnictwo: @waspos
📖

Większą częścią życia Lynn jest ukrywanie się przed Ergo i chronienie ich tajemnic. W Podziemiu, klubie nielegalnych walk poznaje Sugar, córkę Thanaki Doyle’a.
Lynn wie, że powinna ignorować motocyklistów i ich wojny, ale aby obronić Rona, zmuszona jest się ujawnić.
Thim ma wszystko to, czego pragnął naszywkę prezydenta, ojciec liczy się z jego zdaniem, a kobieta, którą ukradł przyjacielowi, jest w jego łóżku. Podczas gdy on powinien być skupiony na tym, co ważne jego myśli zaprząta klubowa striptizerka Sugar – jego grzech, słodka i bezczelna dziewczyna.

❤️Moja opinia❤️

Lynn to polka, która jako dziecko została sprzedana przez rodziców do organizacji Ergo. To właśnie tam nauczyła się tego, co robić, aby przetrwać.
Jej priorytetem jest ukrywanie się przed Ergo.

Sugar to córka Thanaki Doyle’a. Ta piękność wie, czego chce, nie boi się postawić nawet mężczyźnie i potrafi pokazać, na co ją stać. Jest wybuchowa, głośna i ma charakterek.

Ron wraca po rocznej nieobecności. Gdy dowiedział się, że jego dziewczyna zostawiła go dla jego przyjaciela wyjechał do innego oddziału klubu Dogs of Hell. Gdy po powrocie eskortuje swoją siostrę do salonu kosmetycznego przed balem, to właśnie w tym salonie poznaje Lynn, która jest jego właścicielką.

Thim to prezydent młodszej gwardii. Ma swoją starą, ale mimo wyrzutów sumienia, jego myśli zaprząta diablica – Sugar - poznana w klubie ze striptizem.

„On jest mój” to drugi tom serii Dogs of Hell opowiadającej o gorących motocyklistach.
Początkowo było mi ciężko wkręcić się w tę historię, a to za sprawą tego, iż poznajemy tutaj losy nie jednej a dwóch par, ale im dalej brnęłam w tę powieść, tym mniej mi to przeszkadzało. Także spokojnie mogę powiedzieć, że mimo trudnego początku podobała mi się ta historia.
Autorka trzyma czytelnika w napięciu do samego końca, tutaj nie ma nudy, tempo wcale nie zwalnia.
Jest akcja, adrenalina, niebezpieczeństwo, nieprzewidywalność, poleje się nawet trochę krwi. Śmierć w tym świecie to normalka.
A skoro mamy gorących motocyklistów, nie może zabraknąć również przyprawiających o rumieńce scen seksu, i przekleństw.
Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Choć mają ze sobą dużo wspólnego: nie mieli łatwego życia i można by przypuszczać, że będą do siebie podobni, okazuje się, że każdy z nich jest całkiem inny. Sugar to taka pewna siebie babka, która ma charakterek. Thim, przystojny motocyklista i prezydent młodszej gwardii, za wszelką cenę próbuje zdobyć to, czego pragnie, Lynn to spokojna, ukrywająca się przed Ergo kobieta, która chroni ich tajemnice, ale nie dajcie się zwieść, ona również pokaże w tej książce, do czego jest zdolna, jeśli wymaga tego sytuacja a Ron… jest przystojnym motocyklistą, ale zdarzyły się momenty, gdy nie podobało mi się to jak odnosił się do Lynn.

Czy Ron i Thim będą w stanie naprawić swoją przyjaźń?
Czy Lynn będzie miała szansę na życie, którego nie mogła mieć?
Czy Sugar da się okiełznać mężczyźnie?
Jak potoczą się losy tej czwórki?
Aby poznać odpowiedzi na te pytania, zachęcam Was do sięgnięcia po tę książkę, a ja zabieram się za kolejny tom.

❤️Moja ocena❤️
⭐4,5/5

❤️Cytaty❤️

🍷„To był czas. Czas, by odejść. Zacząć nowe życie. Prawdziwe.”

🍷„Stara i nowa gwardia.
Ojcowie i synowie.
Bracia i wrogowie
To twój klub, twoja krew i rodzina.”

🍷„By wieść udane życie, musieliśmy być silni i ufać sobie.”

🍷„Przez długi czas moje życie to była droga do naszywki, dzisiaj ją nosiłem i nie czułem radości.”

🍷„Urodziłeś się z suki i byłeś szczeniakiem. Gdy zagryziesz na śmierć, stajesz się Psem z piekła.”

🍷„Wiedziałam, że przyjdzie mi za to zapłacić i teraz miałam zranione uczucia.”

🍷„Nie miałem cięć, a bez nich czułem się nagi, ale to ona była moją kamizelką.”

🍷„Ciężko pracowałam na to, żeby zwalczyć wszystkie swoje lęki i brak pewności siebie. Już dawno temu podjęłam decyzję o pogodzeniu się ze śladami przeszłości.”

🍷„Nie zgrywałam bohaterki, ale na pewno nie zamierzałam poddać się bez walki. Byłam wystarczającym tchórzem w normalnym życiu. […] Człowiek nigdy nie wie, do czego jest zdolny, dopóki nie znajdzie w sytuacji kryzysowej.”

🍷„Motocyklista z długimi włosami, męską twarzą i niebieskimi oczami był tym, do którego mnie ciągnęło. Stojąc w drzwiach łazienki, jedną dłonią wycierając włosy niczym mroczny anioł zemsty, wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Wszystko w nim wydawało się napięte i groźne, a błękitne tęczówki skierowane były teraz na mnie.”

🍷„Moje ciało było napięte, a oczy szeroko otwarte. Strach i zdezorientowanie uczyniły mnie ostrożniejszą.”

🍷„Wiedziałem, że za każdym razem, gdy przypomnę sobie tę sytuację, będzie mi trudno. Będę musiała żyć z kolejnym grzechem. Ale dziś nie miało to znaczenia.”

🍷„Ból promieniował od mojego brzucha do reszty ciała. Zapanowała ciemność. Ciemność była karą za to, że starałam się żyć normalnie.”

🍷„Nie widziałem, co on dostrzegł w jej oczach, gdy w końcu na nią spojrzał, ale Kojot zaklął, a MP5 się wzdrygnął, niemal sięgając po broń na pasku spodni.”

#onjestmój #dogsofhell #ewelinamariamantycka #waspos #instabook #instagramczyta #polskiebookstagramy #bookstagram #ksiazka_i_dobre_wino #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #romansowelove #mojaopinia

❤️Opinia❤️

Tytuł: On jest mój
Seria: Dogs of Hell
Autor: @ewelina_maria_mantycka
Wydawnictwo: @waspos
📖

Nie dotrwałam do połowy, nie umiałam się skupić na historii, która jest pokazana z perspektywy kilku osób.

"To twój klub, twoja krew i rodzina"
Czasem życie nie daje nam wyboru, bo przez to kim jesteśmy nasze decyzje są oczywiste.

Kolejna książka Eweliny, która zabrala mnie w porywającą jazdę bez trzymnaki.

To nie jest bajka o grzecznych dziewczynkach to historia o silnych kobietach, które walczą o swoje szczęście, nie znajdziecie tutaj też książąt z bajki, ale ma pewno seksownych, gorących, władczych, odważnych i honorowych motocyklistów.

Lynn Bronsky jako dziecko została sprzedana przez własnych rodziców do groźnej organizacji Ergo In. Tam nauczyła się co zrobić żeby przetrwać, jak walczyć żeby przeżyć. Całe swoje życie uciekała, stając się niewidzialną dla sekty do czasu. Sugar i motocykliści z dwóch klubów namieszają w jej tajemniczym życiu. Jednak to Ron będzie początkiem i końcem, wyborem, który wpłynie na jej całe życie.
Sugar jest przebojową kobietą, ta babka wie czego chce i nie boi sie pokazać pazurki. Ma cięty język i charakterek. To dla niej Thim zrezygnował z naszywki Prezydenta młodszej gwardii.

Kiedy zaczynasz czytać wsiadasz na motor jako pasażer i pozwalasz sie prowadzić. Z każdą czytaną stroną czujesz rosnącą szybkość, niebezpieczeństwo, adrenalinę. Serce przyśpiesza, a ty wstrzymujesz oddech. Czekasz co będzie dalej, co jest za zakrętem. Odkrywasz kolejne tajemnice, czujesz gorące pożądanie, siłę i determinację jaką emanują głowni bohaterowie. Ta podróż jest jak jazda na pełnym gazie, a ty chcesz wiecej. Lubię książki w których autorzy kreują silne kobiety Sugar i Lynn wiele przeszły w swoim życiu, ale to tylko umocniło ich charakter sprawiło, że potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji. Słodka i chwilami bezczelna Sugar, opanowana i śmiercionośna Lynn to godne "stare" dla motocyklistów.

"To twój klub, twoja krew i rodzina"

Kolejna książka Eweliny, która zabrala mnie w porywającą jazdę bez trzymnaki.

Dziwna, pokręcona fabuła. Narracja z punku widzenia czterech osób. Dwie pary i dwie historie połączone ze sobą w pokrętny sposób. Szczerze mówiąc przeszkadzało mi to w czytaniu ... to tak jakbym z jednej urwanej historii wskakiwała w drugą i na nowo musiała wczuć się w role. To było frustrujące. Do tego ta niezliczona ilość imion, nazwisk, pseudonimów i używanie ich zamiennie, czasami już gubiłam się kto był kim.
Zawiedziona końcówką tej książki. Nie tego oczekiwałam, zabrakło mi wyjaśnień, konfrontacji poglądów, odczuć, jakiś wyznań i w ogóle uczuć. Nie dostałam nic poza dziwnym zachowaniem Rona i Lynn. Serio mieli sobie na wzajem publicznie "possać"? Co to niby miał być za pokaz? Co miało to udowodnić? Żenujące. Poczułam jedynie irytację i niesmak takim zakończeniem. A na ten dziwny krok Ron zdecydował się po namowie braci z klubu. Musieli go przekonywać, że ona jest wyjątkowa i warta zachodu. Serio? To co właściwie do niej czuł? Bo żadnych wyznań się nie doczekaliśmy. Autorka zostawiła mnie w przekonaniu, że to Penny wciąż gościła w jego sercu mimo, iż nie mógł z nią być. To pytam, gdzie tu miejsce dla Lynn?
Sama Lynn miała chyba rozdwojenie jaźni. Z grzecznej, mądrej kobiety przeistaczała się w napaloną egzorcystę. W pewnych momentach było to ciekawe, ale w relacji z Ronem dziwaczne. Traktował ją przedmiotowo a ona i tak robiła do niego maślane oczy. Trochę szacunku dla samej siebie kobieto!
Punkt kulminacyjnym ich relacji został pominięty. Naprawdę? Dostajemy tylko odrobinę informacji z myśli Lynn po ich tygodniowym rozstaniu a o żenującej końcówce już wspomniałam. O ile pierwszą część z tej serii polubiłam tak ta mnie zawiodła.

Lubicie motyw zakazanej miłości?❤️

W tamtym roku zakochałam się w powieści MÓJ DO ZAPOMNIENIA autorstwa @ewelina_maria_mantycka, więc gdy tylko zobaczyłam zapowiedź kontynuacji to wiedziałam, że ON JEST MÓJ faktycznie musi być mój 🤭

Aby obyć się bez spoilerów powiem tylko, że w tej części śledzimy historię więcej niż jednej (potencjalnej!) pary. Obiecuję Wam, że decydując się na lekturę ON JEST MÓJ poznacie niezwykle emocjonującą historię, pełną akcji i zakazanych uczuć, których bohaterowie może i są świadomi, ale niekoniecznie chcą z nimi walczyć - serce nie sługa💞

Bardzo spodobał mi się motyw powiązany z Lynn. Dodał on do powieści swego rodzaju niepewności, a chwilami wręcz strachu o losy bohaterów. Dodatkowo muszę przyznać, że chyba nadal jest we mnie resztka tej gimnazjalno-licealnej miłości do bad boyów, więc mimo wielu przeciwności zdarzało mi się podczas czytania rozpływać nad Ronem i Thimem🙈

Obie książki z tej serii mogłabym nazwać swoim guilty pleasure - trudno mnie ostatnio zadowolić takim typem powieści, ale autorce w jakiś sposób się to udało już po raz drugi. To musi coś znaczyć😁 Właśnie z tego powodu mogę Wam polecić zarówno MÓJ DO ZAPOMNIENIA, jak i ON JEST MÓJ - mam nadzieję, że porwą Was tak samo, jak mnie❤️

#współpraca z @waspos

Lubicie motyw zakazanej miłości?❤️

Za możliwość zrecenzowania książki, dziękuję wydawnictwu WasPos
„On jest mój mój” to drugi tom serii „Dogs of Hell”. Lynn Bronsky to dziewczyna, którą wychowała niebezpieczna organizacja. Ergo In – bo o niej jest mowa groźny twór, który sprawił, że Lynn przeszła piekło. Jak się w ogóle tam znalazła? Przez własnych rodziców, którzy ją sprzedali. Jej życie to strach, ucieczka i sekrety. W końcu udaje się jej uwolnić z tego koszmaru. Ale czy całkowicie? Pomimo, że zmieniała tożsamość wciąż musi być ostrożna. Swój wydawałoby się azyl znalazła na terenie gangu motocyklistów. W nowym życiu zostaje barmanką, a za dnia pracuje jako kosmetyczka. W dość dziwnym miejscu jakie jest Podziemie poznaje Sugar i Rona. Czym jest Podziemie? I czy jest bezpiecznym i legalnym miejscem?
Ron to młody mężczyzna, który jest członkiem gangu Dags od Hell. I chociaż Lynn początkowo broni się przed uczuciem, z czasem zdaje sobie sprawę, że chłopak nie jest jej obojętny i postanawia mu pomóc.
Książkę czyta się szybko z wypiekami na twarzy. Nie brak w niej pikantnych scen, a bohaterowie dostarczają nam wiele emocji. Są świetnie wykreowani . Lynn to dziewczyna z jednej strony zagubiona i skrzywdzona a z drugiej strony wie czego chce i jest silną postacią. Rosse lubi mówić to co myśli i czasami było to zabawne, a Tim i Rone to mężczyźni, którzy dużo narozrabiali.
Jeśli jesteście ciekawi czy w końcu udało się zakończyć wojnę z Krupierami to koniecznie sięgnijcie po tę lekturę.

Za możliwość zrecenzowania książki, dziękuję wydawnictwu WasPos

Lynn Bronsky przeszła przez piekło. Została wychowana przez organizację Ergo In i mimo, że się od niej uwolniła, nadal musi się strzec. Poznaje Sugar, córkę Thanaki Doyle'a, właśnie tam, gdzie nie powinna być, bo priorytetem dla niej jest anonimowość. Podziemie, bo o nim mowa, słynne jest z nielegalnych walk. To właśnie podczas jednej z nich postanawia pomóc Ronowi, by wyrównać szanse i tym samym uratować go.
Thim ma wszystko. Szacunek, władzę i kobietę. Odebrał to Ronowi, jednak mimo wszystko nie odczuwa pełnej satysfakcji. Sprawy nie ułatwia Sugar, która dość szybko absorbuje jego myśli. Kiedy Thim dostaje niespodziewaną szansę od losu postanawia ulec pokusie. W końcu nagroda, dziedzictwo Doyle'a, jest na wyciągnięcie ręki.
Czy Lynn i Tom będą razem? Co na nich czeka? Z kim i z czym przyjdzie im się zmierzyć? A co z Sugar? Odnajdzie to czego szuka? Jak zareaguje Thim? Zostanie przy obecnym życiu czy postanowi przewrócić je do góry nogami dla kobiety, która jest jego pokusą?
Jedno jest pewne: będzie przewrotnie, będzie erotycznie, będzie przerażająco.

Niegdyś omijałam szerokim łukiem motyw klubów motocyklowych, bowiem nie do końca odpowiadały mi ich klubowe klimaty a także specyficzne zachowanie i to, jak wygląda relacja damsko - męska, oczywiście poza związkami. Na szczęście dla mnie dość szybko zmieniłam zdanie i teraz mogę się delektować takimi historiami.
Pierwszy tom serii "Dogs of Hell" tylko podsycił mój apetyt. Zostałam wprowadzona w świat pełen zasad, wiary w słuszność podejmowanych decyzji oraz facetów napakowanych testosteronem, których temperament i ogień nie pozwalają na spokój.
Drugi tom okazał się być dla mnie jeszcze bardziej dynamiczny. Jeszcze bardziej zaskakujący i przerażający. Takie obroty sytuacji miały miejsce, że aż się włos jeżył. Dynamika, mrok i sensacja skutecznie przegoniły nudę. To co się tutaj działo wyzwalało skrajne emocje.
Najbardziej zaskakujące w tej powieści dla mnie były obie główne bohaterki. Lynn i Sugar. Takie słodkie, takie niewinne. Chyba tylko wtedy, kiedy spały, hehe. Ale temperament. Ale ogień. Ale odwaga. Harde, waleczne i nieustępliwe. No powiem Wam, że te postacie wbiły mnie w fotel. Szczególnie jedna z kobiet w jednej ze scen. Grrr, aż mi się żołądek zawiązał na supeł.
Gratuluję autorce wyobraźni i umiejętnego przelania emocji na papier. Nie spodziewałam się, że będą miały tutaj miejsce takie przerażające i odważne sceny. I nie mówię tu o romansie. Choć oczywiście i jego nie można pominąć, bowiem opisy zbliżeń zdecydowanie były bardzo gorące, grzeszne i erotyczne. Nawet zmysłowe.
Elementy zaskoczenia nie dawały mi odetchnąć. Nie dawały złapać oddechu.
Z wątku do wątku. Oczyma kilku bohaterów. Z emocjami, rollercoasterem, pasją i ogniem. Pełna powagi, z nutką humoru. Z przeciwnościami losu i miłości, która nie miała prawa się zrodzić. To i dużo dużo więcej znajdziecie w książce, w której nic nie jest pewne. Przenieście się oczyma wyobraźni do bohaterów, których życie toczy się w walce o wszystko. Emocje gwarantowane.

Polecam

Współpraca: WasPos

• Patronat medialny
  • Romans
  • Klub MC

Dodaj cytat z książki On jest mój