Okładka książki Zew serca Lilianna Garden
Okładka książki Zew serca
Lilianna Garden Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2022-01-25
2022-01-25

Okładka książki Dopóki śmierć nas nie rozłączy Anna Fobia, D. B. Foryś, Lilianna Garden, K. C. Hiddenstorm, Aga Kalicka, Małgorzata Kasprzyk, Anna Langner, Magdalena Lisiecka, Kamila Malec, Camille O'Naill, Ewa Pirce, Ana Rose, Ludka Skrzydlewska, Emilia Szelest, Justyna Szumańska, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
Dopóki śmierć ... Anna Fobia, D. B. F...
Okładka książki Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna Białas, Jimmy Durden, D. B. Foryś, Lilianna Garden, Grupa Ailes, Roland Hensoldt, Alicja Krawiec, Samanta Louis, M.M. Macko, Kamila Malec, Ana Rose, Margo Shaw, Ludka Skrzydlewska, Dominika Smoleń, Weronika Szatkowska, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna ...
Okładka książki MDS: Miłosne Rewolucje - Grupa Ailes Meg Adams, Grażyna Białas, Monika Bochenko, D. B. Foryś, Lilianna Garden, Grupa Ailes, Agnieszka Koc, Alicja Krawiec, Camille O'Naill, Monika Pawliczak, Ewa Pirce, Magdalena Rewers, Margo Shaw, Ludmiła Skrzydlewska, Ada Katarzyna Szewczyk, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
MDS: Miłosne R... Meg Adams, Grażyna ...

Zew serca

Kelly Ashton ma uporządkowane życie, ale pewnego dnia ono rozpada się na kawałki. Dostaje tragiczne wieści i jest zmuszona wrócić do rodzinnej miejscowości Merringthon. To ono ją zniszczyło w przeszłości i dlatego dziewczyna postanawia, że pobyt tam będzie jak najkrótszy. Co takiego się wydarzyło w przeszłości? 🤔
Jednak Kelly nie spodziewa się, że jej plany szybkiego wyjazdu mogą się zmienić. Jej plany pokrzyżować może pewien mężczyzna. Kto to taki? 🤔
Kim on jest? 🤔
Co znaczy dla Kelly? 🤔
Od pierwszego spotkania serce dziewczyny bije w szalonym galopie. Czy ona się zakochała? 🤔
A możne tylko zauroczyła? 🤔
Czy Kelly opuści rodzinę strony? 🤔
Opuszczenie ich jest dla dziewczyny trudne, bo zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele może stracić. Jaką ostateczną decyzję podejmie kobieta? 🤔
Może ten mężczyzna pomoże podjęć jej decyzję? 🤔
Czy jego silne ramiona pomogą Kelly zawalczyć o szczęście? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książka była bardzo fajna. Przeczytałam ją szybko, bo w dwa wieczory. Czyta się ja szybko, ponieważ czcionka jest duża. Tu bardzo moją uwagę przykuła kolorystyka na okładce. Ta książka była moja pierwsza pozycja od autorki, ale na pewno nie ostatnia.

Polecam Wam tę pozycję 📙 📖 ♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @waspos

Zew serca

Jednak Kelly nie spodziewa się, że jej plany...

Kelly Ashton pochodzi z dobrej rodziny, jednak jej ojciec i znajomi zgotowali jej piekło na ziemi, stąd też podjęła decyzję o ucieczce z rodzinnego miasteczka. W wielkim mieście również wpadła w tarapaty, jednak znalazła się osoba, która pomogła jej wyjść z tego bagna. Ben jej przyjaciel a zarazem szef, w ostatnim czasie zaproponował jej posadę menagera. Kelly ogromnie cieszy się z awansu jednak niespodziewanie zjawia się w jej mieszkaniu prawnik ojca, który informuje ją, że jej jedyny brat zginął w wypadku samochodowym wraz z żoną. Główna bohaterka obawia się powrotu do rodzinnego domu, jednak postanawia pojechać, ale tylko na dwa, góra trzy dni, na pewno nie ma zamiaru zostać tam dłużej. Na miejscu okazuje się, że dzieci brata są przeurocze i Kelly na pewno nie ma zamiaru zostawić ich z okrutnym dziadkiem, który traktuje je jak śmieci. Z tarapatów nie raz wyciąga ją przystojny Nathaniel, przy którym główna bohaterka czuje coś, czego nigdy nie czuła.

Czy Kelly upora się z demonami przeszłości? Czy odnajdzie nareszcie swoje miejsce na ziemi? Kim jest Nathaniel? Oraz jaki los czeka dzieci jej brata?

O ile mnie pamięć nie myli to nie miałam wcześniej styczności z twórczością autorki, a po przeczytaniu tej historii na pewno chcę więcej. Książka bardzo mi się podobała i czytałam ją z zapartym tchem. Z każdym rozdziałem liczyłam na wyjaśnienie niektórych niewiadomych, a otrzymywałam kolejne tajemnice do rozwiązania. Uwielbiam takie powieści, które nie pozwalają mi na odłożenie ich dopóki nie odkryję prawdy.

Kelly dzieciństwa łatwego nie miała, najpierw śmierć matki a od tego wszystko zaczęło się sypać. Jej ojciec za wszelką cenę dążył do władzy, nic nie mogło stać mu na przeszkodzie, nawet własne dzieci. Główna bohaterka uciekła od tego tyrana, który chciał zrujnować jej życie. Podziwiam ją za odwagę, którą musiała się wykazać by zostawić wszystko za sobą. Bardzo podobało mi się to, że gdy już wróciła do rodzinnego domu potrafiła sprzeciwić się ojcu i wygarnąć mu wszystko prosto w twarz. Trochę drażniło mnie jej niezdecydowanie, ale to malutki minusik.

Nathaniel, cóż mogę o nim powiedzieć. Ideał mężczyzny, opiekuńczy, szarmancki, romantyczny no spełnienie marzeń. Jednak on też skrywa kilka tajemnic, o których nie chce od razu mówić.

Książka mi się naprawdę bardzo podobała. Jedynie, do czego mogłabym się przyczepić to chyba nie wszystko zostało wyjaśnione (chyba, że to ja czytałam zbyt nieuważnie). Nie mam pojęcia czy to pojedyncza książka a może początek serii, nie wiem. Ja na pewno sięgnę po następne książki autorki. Naprawdę tę historię aż chciało się czytać a za razem nie chciało się jej zbyt szybko kończyć.

Jeśli jeszcze nie czytaliście to gorąco polecam, bo ta książka wzbudza w czytelniku wiele emocji i nigdy nie wiadomo, co jeszcze może się przytrafić głównym bohaterom.

Szczerze mówiąc nie wiem skąd tak wysokie oceny, chyba tylko ze względu na Nate'a. Główna bohaterka doprowadzała mnie do szału swoim niezdecydowaniem. W jednej chwili podejmowała decyzję, żeby 2 strony dalej znów mówić o zupełnie odmiennej opcji. Miałam wrażenie, że mam rozdwojenie jaźni i sobie wymyśliłam to że ona już chciała to zrobić 😅🙈
Poza tym miałam wrażenie, że nic sie nie dzieje i niezdecydowanie jest jedynym problemem na jaki mogła wpaść autorka.
Doprawdy, nie rozumiem skąd tak wysokie oceny dla tej książki.

Poza tym miałam wrażenie, że nic...

"Jeszcze nie tak dawno byłam wrakiem człowieka. Spacerowałam nieraz nad przepaścią, nie wiedząc do końca, co mam zrobić ze swoim życiem."

@magical_garden_lily

Ogarnięta po ciężkich przeżyciach Kelly będzie musiała ponownie wrócić w znienawidzone rodzinne strony. Zginął jej brat wraz z żoną, ojciec nienawidzi od lat, a na nią czeka teraz trójka osieroconych dzieci. Mimo trudności i przykrych chwil, musi wziąć się w garść i spróbować ogarnąć to, co szykuje jej los. Nie będzie łatwo, bowiem przeszłość była bolesna, rany na duszy wciąż są świeże, trudności się piętrzą, a na światło dzienne wyjdzie wiele przykrych spraw, które mogą ułatwić jej konfrontację z ojcem tytanem. Dodatkowo poznaje Nathaniela, od początku łapią doskonały kontakt, który zmienia się w coś większego. Rozdarta między dawne życie a obecne komplikacje Kelly, będzie dzięki wsparciu kierowała życie na właściwe tory. Choć nie będzie łatwo i prosto, nie podda się, bowiem waleczność jest jej naturą.

Pierwsze spotkanie z autorką i od razu bardzo udane. Historia Kelly jest ogromnie skomplikowana. Opiera się na relacjach z przed lat kiedy to, musiała uciekać z piekła jakie urządził jej ojciec i znajomi, oraz teraźniejszych, które ściągną ją do znienawidzonego miasteczka i ludzi. Tragedia jaka spotkała tą rodzinę nie jest jedyną. Teraz już będzie zmuszona walczyć nie tylko o siebie, ale także o ocierocone dzieci, dla których ona jest jedynym ratunkiem przed tytanem i despotą jakim jest jej ojciec i dziadek maluchów. Dodatkowo młoda kobieta dostaje szansę na miłość w osobie Nathaniela, który poda pomocną dłoń, okaże wsparcie i stanie się dodatkowym brakującym ogniwem. Nie zazdroszczę bohaterce, tego przez co musiała przejść i z czym się mierzyła. Wróg nie jest łatwy do pokonania, bowiem osoba publiczna ma wiele błędów, ale za pieniądze w życiu potrafił zakopać nie jednego trupa. Pieniadz to władza, władza to chciwość, a chciwość potrafi popchnąć do bardzo paskudnych poczynań. Jednak mimo paskudnych i bolesnych przeżyć, są też chwile napawające nadzieją, dodające wiary i rozgrzewające serca wielką miłością. Bardzo polecam, kolejna ksiazka, która ubarwiła moje życie.

@magical_garden_lily

Czy może być coś gorszego niż niekochający dziecko rodzic? Tak niekochający rodzic, dla którego dziecko jest wyłącznie kartą przetargową, sposobem do osiągnięcia swoich egoistycznych celów.

Niestety takim rodzicem dla Kelly jest Gregory Ashton. Nigdy nie miała w nim wsparcia a wręcz przeciwnie na każdym kroku dawał jej do zrozumienia, że jej nienawidzi. Nie przejął się nią nawet kiedy po wypadku jakiego doznała leżała połamana w szpitalu. Nic dziwnego, że uciekła. Uciekła od ojca i znienawidzonego miasta do Chicago, miejsca, które dało jej anonimowość. Samotność, przygnębienie, złość pchnęły ją w stronę alkoholu i narkotyków. Przed stoczeniem się na samo dno uchronił ją Ben. Zupełnie obcy dla niej w tamtej chwili mężczyzna, który stał się jej przyjacielem. Kiedy życie Kelly w końcu wskoczyło na właściwe tory bolesna przeszłość zaczęła się o nią upominać. Koszmar zaczął się w chwili, gdy dowiedziała się, że jedyna osoba jaką kochała, jej brat, zginął wraz z żoną w wypadku samochodowym osierocając trójkę dzieci. Kelly musi wrócić do Merringthon by pożegnać się z bratem i zmierzyć z demonami przeszłości. Przed nią ciężkie zadanie i trudne decyzje do podjęcia. Czy Kelly będzie miała wystarczająco siły by stanąć twarzą w twarz z ojcem? Kim okaże się być tajemniczy ranczer? Jaką rolę odegra w jej życiu?

To była niesamowicie poruszająca historia pełna wzlotów i upadków. Ukazująca realia życia takim jakie jest naprawdę bez zbędnego słodzenia. Jestem nią oczarowana. Lilianna Garden zagrała na moich emocjach ale nie wymuszała ich za co jestem jej wdzięczna.

Historia Kelly pokazuje jak jeden moment, krótka chwila potrafi zburzyć cały nasz poukładany świat. Jak znaczącą rolę potrafią odgrywać w życiu czasem poznane zupełnie przypadkiem osoby to historia o walce z demonami przeszłości. O szukaniu swego miejsca na ziemi. O tym, że czasem warto schować dumę i poprosić o pomoc. Historia bolesna ale także dająca nadzieję.

"Zew serca" to historia, która skradła moje serce i urzekła niesamowitym klimatem. Książka, którą mogę polecić z czystym sumieniem każdemu bez wyjątku.

Zew serca
Kelly to nasza główna bohaterka z bardzo ciężką przeszłością.
Tak naprawdę od dziecka miała trudne życie
Po śmierci matki wszystko się tylko podwoiło.
Lepsze momenty nie przejawiały się nawet na chwilę.
Pogrążona w smutku i zniszczona psychicznie ucieka od swojego głównego oprawcy czyli ojca, zostawia rodzinne miasteczko i postanawia szukać szczęścia gdzieś daleko.
Nowy początek był dla niej czymś niemożliwym.
Mimo iż była wolna, wcale się tak nie czuła
Co chwilę na jej drodze stawały nowe nieszczęścia.
Minęło już trochę czasu od wyprowadzki,
Dziewczyna nareszcie zaczęła układać sobie powoli wszystko w głowie.
Myślała że w końcu los się nad nią zlitował.
Jednak doszła do niej dramatyczna wiadomość.
Mianowicie śmierć jej brata, który osierocił dzieci.
Znów powrót w rodzinne strony których nienawidzi.
Dodatkowo przed nią do podjęcia jeszcze decyzja o zaopiekowaniu się siostrzeńcami.
Nie jest jeszcze stabilna psychicznie na tyle aby stanąć twarzą w twarz z demonami przeszłości ale nie ma na to rady.
Być może w tym wszystkim znajdzie się coś (lub ktoś) co odmieni jej życie i w końcu da ten upragniony spokój ducha.
Ale jak wiadomo jednak aby pozbyć się problemu trzeba go dokładnie, do końca rozwiązać

Zdałam sobie sprawę, że był pierwszym mężczyzna,przy którym czułam się dobrze nie tylko w intymnych sytuacjach,ale i poza sypialnią .
Byłam przy nim po prostu... sobą,bez udawania

Powiem ,że trzymam za autorkę kciuki i jestem na tak przy tej książce 😊

Zew serca
Kelly to nasza główna bohaterka z bardzo ciężką przeszłością.
Tak naprawdę od dziecka miała trudne życie
Po śmierci matki wszystko się tylko podwoiło.
Lepsze momenty nie przejawiały się nawet na chwilę.

Jedna chwila, która zmieniła całe życie "
Tak w skrócie można opisać " Zew serca" autorstwa Liliany Garden.
Główną bohaterką jest Kelly Ashton, kobieta po przejściach, nie znającą swojej wartości, kobieta, która musi zaryzykować wszystko to co posiada dla rodziny...
Kelly wszystko analizuje, boi się tego co nieznane, bo to właśnie może zniszczyć jej dotychczas ułożone życie z dala od kłopotów i związków...
Akcja rozgrywa się głównie w Meringthon, małym miasteczku, w którym dorastała i z którego uciekła, aby nie być kartą przetargową ojca. Tu właśnie szuka rozwiązania dla rodzinnego wieloletniego sporu.
Książka rozpoczyna się od momentu, gdy Kelly dowiaduje się o śmierci brata i jego żony, którzy osierocili trójkę dzieci- ma się nimi zająć Kelly, która uważa, że się do tego nie nadaje. Ale nie zostawi dzieci z potworem, jakim jest jej ojciec...
Co zrobi? Jaki wpływ będzie mieć na to znajomość z Nat'em?
Czy uda jej się przetrwać te straszne wydarzenia?
Czy upora się z przeszłością?
Czytając czułem emocje bohaterki, cała książka bogata jest w przemyślenia, uczucia jakie odczuwa przez co wydaje się ciągnąć bez końca. Nie była to zła książka, ale liczyłem na romans, którego było tutaj niewiele. Poznałem za to bezwarunkową miłość, zaufanie, troskę, opiekuńczość.

Jedna chwila, która zmieniła całe życie "
Tak w skrócie można opisać " Zew serca" autorstwa Liliany Garden.

"Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem.
Dwie dusze, które czekały na siebie, by spędzić ze sobą życie..."

Kelly Ashton dziewczyna z przeszłością , znienawidzona przez ojca. Wydawałoby się,że już nic gorszego nie może się jej przytrafić niż to co wydarzyło się 11 lat temu...Gdy już ułożyła sobie życie na nowo odnajduje ją przeszłość.
Śmierć brata i powrót w rodzinne strony obudziły duchy przeszłości.
Niespodziewanie na jej drodze pojawia się przystojny Nate, który pojawia się niczym rycerz i pomaga jej za każdym razem kiedy tego potrzebuje.
Pobyt w Merringthon wywraca całe życie Kelly do góry nogami...

Książka "Zew serca" pokazuje jak przewrotne może być życie. W jednej chwili można stracić wszystko,aby zaraz otrzymać jeszcze więcej.
Fabuła bardzo wciągająca. W książce zostało ukazane uczucie dwojga ludzi, sceny erotyczne nie były opisane na każdej stronie, za co bardzo dziękuję. Autorka postawiła na pierwszym miejscu MIŁOŚĆ , ale nie była ona przesłodzona, ani naciągana.Emocje,które towarzyszyły bohaterom dało się poczuć od pierwszych stron książki.Do samego końca trzymała mnie ciekawość jak zakończy się ta historia.

"Zew serca" mogę spokojnie porównać do jednej z moich ulubionych książek autorstwa Nicholasa Sparksa - "Najdłuższej podróży. " 😊

Jestem bardzo wdzięczna autorce za to,że dzięki niej mogłam poznać tak wspaniałą historię ❤️

Z całego serducha polecam 😉

"Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem.
Dwie dusze, które czekały na siebie, by spędzić ze sobą życie..."

Śmierć brata i powrót w...

Jest to ogromnie wzruszająca historia, w której główna bohaterka nie miała łatwego życia. Po śmierci mamy jej życie zamieniło się w prawdziwy koszmar z jej ojcem w roli głównej. Dziewczyna została zniszczona psychicznie i uciekła z rodzinnego miasteczka, ale nawet po ucieczce jej życie nie stało się nawet w najmniejszym stopniu kolorowe. Wychodząc jednak powoli na prostą, życie postanowiło rzucić jej kolejne kłody pod nogi. Kelly zmuszona jest wrócić do rodzinnego miasteczka, gdzie musi stanąć twarzą w twarz z największym potworem - jej ojcem, dodatkowo musi podjąć decyzję o opiece nad dziećmi brata. Życie jednak postanowiło zlitować się nad dziewczyną, zsyłając na jej drogę mężczyznę o miodowych oczach. Przed Kelly mnóstwo trudnych decyzji do podjęcia, a pojawiające się uczucia do tajemniczego mężczyzny nie ułatwiają sprawy. Co więc postanowi zrobić główna bohaterka?

Zmierzenie się z demonami przeszłości nigdy nie jest łatwe, ale jakie potrafi być wyzwalające. Czytając książkę było mi niezmiernie przykro dowiadując się z czym musiała mierzyć się główna bohaterka. Mimo wszystko była bardzo silna, walczyła o lepsze jutro nie tylko dla siebie, ale i dla dzieci brata. Stawiała się swojemu ojcu i dzielnie przyjmowała wszystko na klatę, pomimo wszystkich okrutnych rzeczy, które jej zrobił. Książka porusza kwestię tego, żeby rozpocząć nowy etap w życiu, należy zamknąć poprzedni. I ja się z tym w stu procentach zgadzam. A historia Kelly świetnie nam to prezentuje.

"Jesteś warta swoich marzeń, Kell. Chcesz mieć rodzinę, to dąż do tego, by ją mieć. Pragniesz nowego ferrari, to zrób wszystko, by stało przed twoim domem. Tylko od ciebie za leży to, czy faktycznie zrealizujesz swoje marzenia. Nie osiągniesz tego, co chcesz, jeżeli będziesz siedzieć i do końca życia użalać się nad sobą."

"Zew serca" to jedna z tych historii, która wciąga czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, a jej bohaterowie pozostają w pamięci na długo.
Kylie to młoda kobieta, która kilka lat wcześniej została bardzo zraniona i zdradzona przez bliskie jej osoby. Wtedy widziała tylko jedno wyjście uciec z rodzinnego miasta i od osób które zadały jej tak wiele bólu i cierpienia. Kiedy po latach udaje jej się odnaleźć upragniony spokój, a jej życie wydaje się być uporzadkowane, dostaje tragiczną wiadomość, która na nowo wywraca je do góry nogami. Musi więc wrócić do rodzinnej miejscowości i zmierzyć sie z demonami przeszłości. Wszystko komplikuje sie jeszcze bardziej, kiedy na jej drodze staje przystojny nieznajomy.
Co zmieni w życiu Kylie powrót w rodzinne strony? Czy pewnien właściciel czekoladowych oczu jest w stanie sprawić, że bedzie w stanie na nowo komuś zaufać i otworzyć serce? Jak wiele zmienią w życiu Kylie kolejne bolesne wydarzenia? Czy jest na tyle silna zeby zmierzyć sie z przeszłością i zawalczyć o nowa przyszłość?
Ta książka przepełniona jest bólem i cierpieniem, rozczarowaniem i pogrzebanymi marzeniami, ale też nadzieją na lepsze jutro. Pokazuje, że czasami warto zaryzykować, bo możmy zyskać dużo więcej niż to co kiedyś straciliśmy. Tak wiec dajcie się zabrać w tą podróż z całą paletą emocji i wzruszeń które serwuje nam autorka. Uwierzcie mi warto. Ja już tęsknie za bohaterami i klimatem jaki Liliana Garden stworzyła na katrach tej powieści. Z niecierpliwością czekam na kolejne ksiażki autorki.

• Przeczytane 2023
  • Romans
  • Z dedykacją <3
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Zew serca