ROZWIŃ ZWIŃ

Nieunikniona. Baśnie Matki Śmierci z całego świata

Okładka książki Nieunikniona. Baśnie Matki Śmierci z całego świata Ana Cristina Herreros Patronat LC
Okładka książki Nieunikniona. Baśnie Matki Śmierci z całego świata
2021-10-13
Barbara Bardadyn
baśnie legendy

więcej Więcej

Gdy tylko zobaczyłam tę książkę - wiedziałam, że muszę ją mieć. Pierwszym powodem są BAŚNIE, które kocham. Drugim powodem jest tematyka, która zapowiada ponadczasowe treści... bo dla Śmierci czas jest echem życia.
"NIEUNIKNIONA Baśnie Matki Śmierci", to wspaniały zbiór opowieści z całego świata, które ludzie przekazywali sobie z pokolenia na pokolenie. Mam wrażenie, że...

• Chcę w prezencie
  • Poszukuję
  • Nowości 2021
  • Baśnie, legendy, podania
  • Pod naszym patronatem
  • * dostępność - do sprawdzenia
  • Chcę to kupić

Ana Cristina Herreros Nieunikniona. Baśnie Matki Śmierci z całego świata Zobacz więcej