Prawdziwa historia

Sorus
2021-07-01
2021-07-01
54 min.
Bajki dla dzieci dziecięce literatura dla dzieci literatura dziecięca opowiadania rodzina zwierzęta

więcej Więcej

,,Prawdziwa historia" debiut autorstwa Natalie Milo. Krótkie opowiadanie ukazujące życie ptaków, w które w szczególności możemy zagłębić się z perspektywy jednej z papużek - głównej bohaterki książki.
Wiele przygód, rozterek, przeciwności losu, happy endów, ale także niestety historii mniej szczęśliwych.
,,Prawdziwa historia" obrazuje także przede wszystkim życie ptaków z...

Dodaj cytat z książki Prawdziwa historia