Pomocnik Historyczny nr 2/2021. Dzieje na Jedwabnym Szlaku

Redakcja tygodnika Polityka Wydawnictwo: Polityka Seria: Pomocnik historyczny Polityki czasopisma
Polityka
czasopismo Jedwabny szlak Chiny Azja Środkowa Europa
czasopisma
Pomocnik historyczny Polityki
czasopismo Jedwabny szlak Chiny Azja Środkowa Europa

Wydawnictwo „Tygodnika Polityka” o dziejach traktu handlowego liczącego ponad 2000 lat, bo już na kilka stuleci przed Chrystusem, jeszcze przed Aleksandrem Wielkim, kontakty handlowe łączyły ludy zamieszkujące basen Morza Śródziemnego z Indiami i Chinami.

Historia Jedwabnego Szlaku opowiedziana barwnie i niesztampowo. Jest o imperiach dominujących w kolejnych epokach na...

• Sprzedam / wymienię: czasopisma
  • Gazety i czasopisma