JoJo's Bizarre Adventure: Part 2 - Battle Tendency, Tom 4

Okładka książki JoJo's Bizarre Adventure: Part 2 - Battle Tendency, Tom 4
Hirohiko Araki Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: JoJo's Bizarre Adventure (tom 7) komiksy
komiksy
JoJo's Bizarre Adventure (tom 7)
ジョジョの奇妙な冒険
J.P. Fantastica
2021-06-10
2021-06-10
Data 1. wydania:
2016-08-02
Michał Żmijewski
Shounen Horror Przygodowe Sztuki walki Wampiry Przemoc Przeszłość Współczesność Supermoce

Ach tam, jojosek. Tyle razy padał, że to się w głowie nie mieści. Ale w końcu jojosek, to się nie ma co dziwić. Chyba jego mocą nie były fale a szczęście.
Fajnie przedstawiony był główny wróg. Szczerze powiedziawszy, fajnie przedstawiona była jego historia. Wytłumaczone zostało istnienie maski. Ciekawe jak z kamykiem.
Zapowiedz kolejnego partu, i kolejne pokolenie.

Zapowiedz kolejnego partu, i kolejne pokolenie.

Michał Żmijewski Mam takie pytanie czy byś przetłumaczył "JoJo's Bizarre Adventure Part 7,, szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć.

Hirohiko Araki JoJo's Bizarre Adventure: Part 2 - Battle Tendency, Tom 4 Zobacz więcej