Jak nauczyć dziecko angielskiego?

Okładka książki Jak nauczyć dziecko angielskiego?
Paulina Tarachowicz Wydawnictwo: Bilikid interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bilikid
2021-05-26
2021-05-26
angielski nauka dzieci

więcej Więcej

Super opracowany temat! Kompendium wiedzy na temat wprowadzania kolejnego języka u swoich dzieci. Do tej pory podobne książki były jedynie przekładami z innych języków i nie uwzględniały polskich realiów. Tutaj po za suchą teorią mamy mnóstwo przykładów i rozmowy z rodzicami, którzy mają różne doświadczenia z wprowadzaniem języka u siebie w domu. Książka jest wypakowana po...

• Dzieciaczki
  • Dzieci