Okładka książki Twoje ciałopozytywne dojrzewanie. Przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności
Barbara Pietruszczak Wydawnictwo: moonka poradniki
poradniki
moonka
2021-03-16
2021-03-16
ciało cielesność ciałopozytywność dojrzewanie dorastanie seksualność okres miesiączka menstruacja

Przepiękna, cudnie napisana książka. Z dużą dozą czułości i empatii, prostym i inkluzywnym językiem. Bardzo ciałopozytywna - kładzie nacisk na możliwości ciała, a nie na wygląd. Zwraca uwagę na emocje oraz na to, że każdy z nas jest inny. Ogromnie polecam każdej mamie i każdej córce.

Piękna, przystępna książka. Pięknie napisana, przyjemnie wydana.
Czytając ją, w zasadzie bardzo żałowałam, że taka literatura nie była dostępna za czasów, kiedy ja dojrzewałam. Przepiękna, mądrze napisana książka.
Szczerze polecam każdej mamie i każdej córce do zapoznania się. Uczy pozytywnego spojrzenia na swoje ciało, swoje emocje i to, że każdy z nas jest inny, ma swoje własne granice. Wspaniały wstęp do dialogu z dorastającą dziewczynką.

Piękna, przystępna książka. Pięknie napisana, przyjemnie wydana.

Super ciekawa książka. Gorąco polecam każdej mamie dla córki u progu dojrzewania.

Obrzydliwa propaganda

Obrzydliwa propaganda