Opowieści naszych dni. Tom 1

antologia relacje rzeczywistość
publicystyka literacka, eseje
antologia relacje rzeczywistość

Po pierwsze

"...(przypominam, że autorzy opublikowanych prac nie tylko nie otrzymają honorarium, ale muszą wyłożyć prawie 1000 zł z własnej kieszeni) i tłumaczenie go argumentem pt. „taki jest współczesny świat i wydawnictwo nie ma na to wpływu” brzmi co najmniej niepoważnie....

Po drugie nie wiem kim są autorzy, nie sposób odnaleźć gdziekolwiek ich nazwisk.

Czyli nie...

• 2021