Perun: gromowładny bóg. Ku religii dawnych Słowian

Okładka książki Perun: gromowładny bóg. Ku religii dawnych Słowian
Michal Téra Wydawnictwo: Triglav Seria: Wszechnica Triglava nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wszechnica Triglava
Perun: bůh hromovládce. Sonda do slovanského archaického náboženství
Triglav
2021-01-01
2021-01-01
Martyna M. Lemańczyk
religia Słowian
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wielkie Morawy. Great Moravia Peter Bednár, Ludĕk Galuška, Dagmar Jelínková, Pavel Kouřil, Jiří Macháček, Jacek Poleski, Lumír Poláček, Alexander T. Ruttkay, Michal Téra, Vladimir Vavřinek, Jozef Zabojnik
Ocena 7,0
Wielkie Morawy... Peter Bednár, Ludĕk...