Hanako, duch ze szkolnej toalety #3

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #3
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 3) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 3)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2021-02-28
2021-02-28
Data 1. wydania:
2017-12-26
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone szkolne życie romans shounen manga

Zaczyna się robić coraz bardziej tajemniczo, w końcu dowiadujemy się więcej o Hanako. Jest ekscytująco, śmiesznie... i trochę smutno.

Jak na razie mój ulubiony tom

Jak na razie mój ulubiony tom

Rewelacyjna opowieść. W tym tomie dowiadujemy się trochę o przeszłości Hanako, ale nadal jest mnóstwo tajemnic. Strażnik piątej tajemnicy to nowa intrygująca postać, a i sama Biblioteka o Szesnastej to ciekawy pomysł, bo któż by oparł się książce, która ukazuje nam naszą przyszłość.
Zakończenie wbija w fotel.

Zakończenie wbija w fotel.

Jedno słowo: Cudowna.
Czekam na wydanie kolejnego tomu w Polsce.
PS brawa dla tłumaczki, bo świetnie to robi (czytajcie słowa od niej na końcu mangi! - wiele wyjaśniają)

Jedno słowo: Cudowna.
Czekam na wydanie kolejnego tomu w Polsce.

Co tu dużo mówić. Manga niesamowita z szybką akcją i świetnymi bohaterami. Jest niesamowicie zakończona i czekam na następny tom.

Dodaj cytat z książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #3