rozwińzwiń

Hanako, duch ze szkolnej toalety #3

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #3 AidaIro
Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #3
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 3) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 3)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2021-02-28
2021-02-28
Data 1. wydania:
2017-12-26
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone szkolne życie romans shounen manga

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Polecam tutaj dowiadujemy się więcej i zagłębiamy się w historie serii wec też mega polecam
Pajeczkak jest super

Pajeczkak jest super

Przed bohaterami kolejna szkolna tajemnica , a na dodatek Nene odkrywa kilka szczegółów z życia Hanako. Jednak wciąż nie wiadomo kogo zabił i jak sam umarł. Trzeba też wspomnieć o Ko , który chyba zakochuję się w bohaterce. No i mamy świetną końcówkę , gdy przed Hanako i Nene zjawia się jakaś zjawa i okazuję się , że to Ją zabił Hanako. Pytanie kim jest ta zjawa? Kolejny tom zapowiada się świetnie

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , ,

Kolejny znakomity tomik z serii o Hanako, który potrafił mnie wciągnąć. Kim jest Amane? Kim się okazał nauczyciel Ko? Tego dowiecie się w tym tomiku...

Hanako. Duch ze szkolnej toalety 3 ‡

Pora opowiedzieć Wam o kolejnej tajemnicy... Niejaka piąta z nich dotyczy Biblioteki o Szesnastej.
Podobno w Akademii Kamome znajduje się specjalne archiwum, do którego można wejść tylko i wyłącznie o godzinie szesnastej.
Pomieszczenie bowiem samo w sobie skrywa wiele niesamowitych ksiąg, w których zostały zapisane najważniejsze momenty każdego ucznia uczęszczającego do tej placówki.

Ale uwaga!
Lepiej nie tykać książek, które tyczą się własnej historii, ponieważ, gdy już to ucznisz, to niezwłocznie zostaniesz zaatakowany przez przerażającego strażnika pilnującego ów archiwum.

Zbyt ciekawska Nene, mimo wielu ostrzeżeń postanawia udać się wraz z Kou do tego tajemniczego miejsca, aby odkryć przeszłość przyjaciela ducha.

„Nie jestem człowiekiem...ale technicznie jestem twoim nauczycielem”

W tej części poznajemy Pana Tsuchigomori.
Mężczyznę, który za dnia jest nauczycielem od nauk ścisłych, natomiast wieczorem potajemnie pełni funkcję przedstawiciela Tajemnicy Numer pięć.
Uwielbia straszyć wszystkich uczniów, którzy zuchwale wkroczą do jego sekretnego archiwum, ale nie należy się go jakoś bardzo bać.
W rzeczywistości to tylko marudny bibliotekarz, którego raczej łatwo polubić za nietuzinkowy charakter.

Oprócz niego poznajemy też dawną historię Hanako - dowiadujemy się tego, kim był chłopiec w przeszłości, zanim został jedną z tajemnic.
Ciekawy fragment, który bez żadnego zaprzeczenia urozmaicił troszkę mangę.

Końcowe strony stawiają czytelnika w niemałe osłupienie, przynosząc jednocześnie wiele pytań, które możliwe, że później zostaną nam wyjawione.

Krótko podsumowując, stwierdzam, że to najlepiej napisany tomik ;)

„Dziękuję Ci, za podarowanie nam tak niesamowitego świata!”

Hanako. Duch ze szkolnej toalety 3 ‡

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak na razie najlepsza i najciekawsza, Tsuchigomori oczywiście rządzi ;)

Jak na razie najlepsza i najciekawsza, Tsuchigomori oczywiście rządzi ;)

𖦹 Na razie jest to najlepszy tom i wywołał we mnie najwięcej emocji. Tak jak w dwóch poprzednich, tu również poznajemy tajemnicę, tym razem tylko jedną - numer 5 (btw najładniejszy i najbardziej oryginalny bohater dotychczas, uwielbiam go). Strzeże on ,,Biblioteki o szesnastej", w której znajduje się ogromna ilość książek, a w nich zawarta jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość uczniów. Cała fabuła "płynie" wolno (w tym pozytywnym znaczeniu),czyli tak jak powinno być od początku. Mamy tu flashback do przeszłości Hanako, czasów gdy był uczniem. Więc w końcu możemy dowiedzieć się o nim więcej, a tym samym staje się to bardziej intrygujące, bo pojawia się wiele pytań, na które odpowiedzi znajdziemy zapewne w kolejnych częściach.

Zaczyna się robić coraz bardziej tajemniczo, w końcu dowiadujemy się więcej o Hanako. Jest ekscytująco, śmiesznie... i trochę smutno.

Jak na razie mój ulubiony tom

Jak na razie mój ulubiony tom

Rewelacyjna opowieść. W tym tomie dowiadujemy się trochę o przeszłości Hanako, ale nadal jest mnóstwo tajemnic. Strażnik piątej tajemnicy to nowa intrygująca postać, a i sama Biblioteka o Szesnastej to ciekawy pomysł, bo któż by oparł się książce, która ukazuje nam naszą przyszłość.
Zakończenie wbija w fotel.

Zakończenie wbija w fotel.

• Mangi
  • Manga