Gramatyka osetyjska (Dialekt iroński)

Andrzej Pisowicz Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
Językoznawstwo Języki irańskie Iran i świat irański Osetia Język osetyjski Język osetyński Gramatyka
językoznawstwo, nauka o literaturze
2020-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Essays in the History of Languages and Linguistics. Dedicated to Marek Stachowski on the Occasion of his 60th Birthday José Andrés Alonso de la Fuente, Zbigniew Babik, Uwe Bläsing, Vít Boček, John Considine, Andrii Danylenko, Bernhard Diensberg, Przemysław Dębowiak, Setsu Fujishiro, David L. Gold, Elżbieta Górska, Juha Janhunen, Henryk Jankowski (językoznawca), Bayarma Khabtagaeva, Abdulhakim Kilinç, Jenő Kiss, Michael Knüppel, Corinna Leschber, Anatoly Liberman, Aleksandar Loma, Tomasz Majtczak, Elżbieta Mańczak-Wohlfeld, Galina Miškiniene, Michał Németh, Norbert Ostrowski, Kinga Paraskiewicz (Maciuszak), Iwona Piechnik, Andrzej Pisowicz, Dariusz Rafał Piwowarczyk, Barbara Podolak, Marzanna Pomorska, Luciano Rocchi, Volker Rybatzki, Klaus Röhrborn, Kenneth Shields, Mirosław Skarżyński, Magnús Snædal, Wojciech Sowa, Kamil Stachowski, Olaf Stachowski, Stanisław Stachowski, Giovanni Stary, Kamilla Termińska, Jerzy Tulisow, Piotr Tylus, Mateusz Urban, Alexander Vovin, Jadwiga Waniakowa, Hubert Wolanin, Robert Woodhouse, Emine Yilmaz, Peter Zieme, András Zoltán, Mehmet Ölmez
Ocena 0,0
Essays in the ... José Andrés Alonso ...
Okładka książki Awedis / Ավետիս, nr 28 Monika Agopsowicz, Armen Artwich, Władysław Deńca, Hayk Hovhannisyan, Bogdan Stanisław Kasprowicz, Jakub Kopczyński, Piruza Mnacakanian, Maria Ohanowicz-Tarasiuk, Gagik Parsamian, Andrzej Pisowicz, Redakcja czasopisma Awedis, Garik Sargisjan, Ara Sayegh
Ocena 7,0
Awedis / Ավետի... Monika Agopsowicz, ...
Okładka książki Krakowskie Pismo Kresowe. Rocznik 8 (2016). Ormianie Renata Król-Mazur, Marian Mudryj, Andrzej Pisowicz, Franciszek Wasyl, Oksana Winnyczenko, Andrzej A. Zięba
Ocena 0,0
Krakowskie Pis... Renata Król-Mazur,&...
Okładka książki Na końcu języka Kornelia Mazurczyk, Andrzej Pisowicz, Zbigniew Rokita
Ocena 7,4
Na końcu języka Kornelia Mazurczyk,...