Mała Wu, złoty orzech i Miś

Moja 4,5 latka uwielbia tę książkę. Czytamy ją bardzo często. Napisana w bardzo przystępny dla dziecka sposób, z pięknymi ilustracjami. Wspaniały pomysł np na prezent!

Wzruszająca opowieść o odwadze i uważności, otwartości, które sprawiły, że marzenia małej wiewiórki zostały dostrzeżone i spełnione. Przepiękna oprawa graficzna.

Pełna ciepła, piękna i wzruszająca historia spotkania Misia i Małej Wu. Idealnie oddaje klimat zimowego, magicznego czasu. Spodobała się mojemu dziecku jak i mi. Serdecznie polecam.

Ta niezwykle ciepła historia spodobała się zarówno moim dzieciom jak i mnie. Bawi i wzrusza, a piękne ilustracje dodają jej szczególnego uroku.

To mial byc prezent gwiazdkowy ale zanim zapakowałam z ciekawości przeczytałam. Płakałam jak dziecko. Piękna i wzruszjąca opowieść!

• Przejrzeć

Renata Pażusinska Mała Wu, złoty orzech i Miś Zobacz więcej