Gryzak. Książko -potworek.

Okładka książki Gryzak. Książko -potworek.
Emma Yarlett Wydawnictwo: Wilga Seria: Gryzak literatura dziecięca
2019-11-13
2019-11-13
36 min.
Agata Byra
Gryzaki potworki książki dzieci zabawa

Rewelacyjnie pomyślana i opracowana książka - do czytania, ale i do zabawy. Tytułowy stworek przegryza się do innych książek - stąd w środku kilka mniejszych opowieści z klasycznymi historiami. Mnogość dziur, drzwiczek, świetnie dopracowane ilustracje - książka po prostu zachwyca!

Skoro mi nie schodził z twarzy banan podczas czytania, to dzieciakom z pewnością tym bardziej będzie się podobać :)

Przeurocza! Każda strona wygląda ślicznie, a książki w książce są świetnym pomysłem. Wszystko w niej dopracowane jest na ostatni guzik. Kupiona dla dziecka kuzynki i robi furorę.

Oto Gryzak.
Gryzak ma to do siebie, że uwielbia gryźć, żuć i wgryzać się we wszystko.
Gryzak tym razem postanowił przegryźć się do znanych nam książek i narobić tam bałaganu.
Złotowłosa musiała tłumaczyć się trzem misiom z bałaganu, Czerwony Kapturek został wyrzucony ze swojej bajki a Olbrzym z Jasia i magicznej fasoli został pogryziony w... 😜.
Czy ktoś będzie potrafił zatrzymać Gryzaka zanim ten narobi problemów innym postaciom z bajek? "Gryzak Książkopotworek" to nie tylko historyjka o potworku ale też miły wstęp do przybliżenia dzieciom starych bajek, nam dobrze znanych.

Oto Gryzak.
Gryzak ma to do siebie, że uwielbia gryźć, żuć i wgryzać się we wszystko.
Czy ktoś będzie potrafił...

Bohaterem książek jest pewien bardzo osobliwy, żółty potworek. Potworek ten ma jedną, nietuzinkową cechę. Uwielbia gryźć książki! 😳
"Gryzak Książko-potworek" to książka, w której razem z dzieckiem gonimy uciekajacego Gryzaka. Nie jest łatwo za nim nadążyć, bo on co rusz wygryza się w nową książkę robiąc w niej niezły bałagan. Tak wpada do Trzech Misiów i Zlotowłosej, by narobić niezłego chaosu oraz do Czerwonego Katpturka by zjeść jej koszyczek i zmienić wilka w kurczaka. Razem z dzieckiem biegamy po książkach i zaglądamy w dziury, które zrobił Gryzek. Musimy go nieustannie gonić, by móc wreszcie zamknąć go w jego klatce i ocalić książki. "Gryzak Księga Dinozaurów" to kolejna przygoda, którą przeżywamy razem z Gryzakiem. Tym razem potworek wygryza się w Książkę o dinozaurach. Biegniemy razem z nim, uciekając przed dinozaurami, chowając się przed nimi pod kamieniami i między drzewami. Goniąc potworka poznajemy różne dinozaury, ich cechy i upodobania.
Książki są w 100% wyjątkowe. Dzięki różnym otwieranym elementom, dziurom, przez które widzimy co jest na następnej stronie dziecko nie ma szans się nudzić podczas lektury!

Bardzo fajna i zabawna książka dla dzieci o śmiesznym.potworku, który prócz mydła, skarpetek i zegarów uwielbia jeść.. Książki.
Tym razem postanawia ugryźć się z własnego opowiadania i pozwiedzać inne książki leżące na regałach. Nieźle namiesza u Złotowłosej i trzech misiów,Czerwonemu kapturkowi zje koszyk z obiadem dla babci A z Masłem odwiedzi olbrzyma i ucieknie że złotą gęsią, która podrzuci Gryzie ponownie do jego bajki.

Mój smyk potrafi cały dzień siedzieć nad tą książką. A to już coś znaczy.

Książka jest świetnie wydana. Okładka jest twarda, strony grube i kartonowe, literki duże, ilustracje piękne. W miejscach gdzie Gryzak się przegrywał do innej bajki są porobione specjalne dziury. Młody ma z tego niezła uciechę.

Dzięki tej książce będzie się dobrze bawić nie tylko dziecko ale również rodzice. My już ją znamy na pamięć. Zacznijcie czytać a i Wasze pociechy szybko podłapią ten prosty tekst. Gorąco polecamy!!

Dodaj cytat z książki Gryzak. Książko -potworek.