Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 69.90 zł

Kosmologiczne koany. Podróż do serca rzeczywistości fizycznej

Anthony Aguirre Wydawnictwo: Copernicus Center Press nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Cosmological Koans: A Journey to the Heart of Physical Reality
Data 1. wydania:
2019-09-26
Tomasz Lanczewski
Copernicus Center Press
fizyka kosmologia nauka koan
Cosmological Koans: A Journey to the Heart of Physical Reality
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Tomasz Lanczewski
fizyka kosmologia nauka koan