Moje wspomnienia: rok 1863

Stefan Brykczyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Miles biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-01-01
1936-01-01
Wydawnictwo Miles
powstanie styczniowe
biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-01-01
powstanie styczniowe

Rzecz świetna - w mojej opinii. Wspomnienia spisywane żywym językiem, ciekawe, nie szczędzące nam szczegółów życia obozowego, technikaliów ówczesnej taktyki czy tego jako operowano bronią. Jedynie język, brak przypisów co do miejsc i niektórych nazw oraz brak map nieco obniża moją ocenę.

• 🗝 Pamiętniki
  • ✔ 📚 Posiadam
  • 📚💻 Domowa biblioteczka - zbiory iBooks (elektroniczne wersje)
  • Literatura polska
  • 📣 Auto- i biografie