ROZWIŃ ZWIŃ

wydano nakładem autora
2020-10-08
2020-10-08

więcej Więcej

Przyjemne i mądre opowiadania oparte na wiedzy naukowej oraz własnej interpretacji. Godna polecenia nie tylko laikom ale także znawcom mitologii słowiańskiej i Historii Słowian.

Bardzo ciekawy i z pewnością inspirujący zbiór autorskich klechd opartych o własną interpretację mitologii indoeuropejskich na czele ze słowiańską. Pewnym balastem są niektóre anachronizmy językowo-kulturowe. Pozycja godna polecenia osobom początkującym w dziedzinach dotyczących wierzeń Słowian.

• Mitologia słowiańska/Słowianie
  • 50 2020