Myślenie systemowe. Wprowadzenie

Helion
2020-08-21
2020-08-21

więcej Więcej

Dobre wprowadzenie do teorii systemów napisane zrozumiałym językiem i na ciekawych przykładach.

To, że żyjemy w coraz bardziej złożonym świecie, jest oczywistością, a nawet wręcz - truizmem. Zamiast jednak ubolewać nad tym faktem (i tak przed nim nie uciekniemy), lepiej nauczyć się funkcjonować w ramach systemów. Donella H. Meadows w stosunkowo krótkiej pracy daje cenne wskazówki, jak radzić sobie ze skomplikowaną rzeczywistością za pomocą myślenia systemowego....

• 2021
  • 02. Epub?