W poszukiwaniu wspólnego mianownika. Uniwersalizm i progresywna polityka kulturalna

Teodor AjderClaudia Ciobanu Wydawnictwo: Biennale Warszawa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jakub Jedliński, Jerzy Paweł Listwan
Biennale Warszawa
Kolonializm populizm migracje polityka tożsamościowa neoliberalizm globalizacja
Biennale Warszawa
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jakub Jedliński, Jerzy Paweł Listwan
Kolonializm populizm migracje polityka tożsamościowa neoliberalizm globalizacja

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 11 /listopad 2018 Alicja Biała, Dominik Bielicki, Dorota Borodaj, Halina Bortnowska, Kalina Błażejowska, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Sebastian Frąckiewicz, Karolina Gawlik, Hanka Grupińska, Urszula Honek, Eliza Kącka, Andrzej Leder, Jakub Pszoniak, David Remnick, Karolina Sulej, Marcin Wicha, Aleksandra Zielińska, Jakub Żulczyk
Ocena 7,6
Pismo. Magazyn... Alicja Biała, Domin...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 10 (22) / październik 2019 Tomek Bagiński, Tadeusz Dąbrowski, Franklin Foer, Paweł Garwol, Karol Grygoruk, Elizabeth Hoover, Urszula Jabłońska, Agnieszka Karacz, Andrzej Leder, Andrzej Muszyński, Julia Niedziejko, Anna Nowakowska-Wierzchoś, Bronka Nowicka, Adam Robiński, Filip Springer, Justyna Suchecka, Piotr Tracz, Marcin Wicha, Tomasz Żukowski
Ocena 7,4
Pismo. Magazyn... Tomek Bagiński, Tad...
Okładka książki Wielogłos o Zagładzie Omer Bartov, Anna Krystyna Bikont, Agnieszka Dauksza, Piotr Filipkowski, Włodek Goldkorn, Irena Grudzińska-Gross, Hanka Grupińska, Dorota Głowacka, Jan Hartman, Jurgen Kaumkotter, Maria Kobielska, Tomasz Kozak, Bartłomiej Krupa, Bartosz Kwieciński, Agnieszka Kłos, Berel Lang, Andrzej Leder, Jacek Leociak, Tadeusz Lubelski, Piotr Macierzyński, Tadeusz Miczka, Jakub Muchowski, Jean-Luc Nancy, Jakub Nowakowski, Tadeusz Nyczek, Stanisław Obirek, Andrzej Paczkowski, Maria Anna Potocka, Anda Rottenberg, Zyta Rudzka, Stanisław Ruksza, Magdalena Saryusz-Wolska, Jadwiga Sawicka, Roma Sendyka, Ann Snitow, Olga Stanisławska, Krzysztof Szwajca, Halina Taborska, Olga Tokarczuk, Andrzej Turowski, Marian Turski, Zbigniew Warpechowski, Wojciech Wilczyk, Marcin Wilkowski, Krzysztof Wodiczko, Cezary Wodziński, Wojciech Załuski, praca zbiorowa
Ocena 5,2
Wielogłos o Za... Omer Bartov, Anna K...