48-GODZINNA DOBA

48-GODZINNA DOBA
Expertia
2019-01-01
2019-01-01
czas biznes rozwój zarządzanie czasem produktywność zadowolenie z siebie rozwój osobisty

Zaczyna się dobrze. Pierwsza połowa książki ma dużo treściwych i wartościowych porad. Niestety im dalej w las tym słabiej. Porady typu "oszczędzaj czas na youtube- kup konto premium, podziel plan a 3-4 osoby i zaoszczędzisz jeszcze pieniądze". Jeżeli ktoś nawet nie nie ogarnia swojego życia i nawet jeszcze nie zaczął- warto zacząć od tej książki bo jest napisana lekko i bez zadęcia. Jeżeli jednak już ktoś coś w tym temacie zrobił- zostaje mu tylko pół książki.

Dobrze się czyta. Można wiele się dowiedzieć na temat czasu i psychologii. Warto wprowadzać, sprawdzać. Może być pomocna przy zorganizowaniu siebie.

Właśnie przeczytałem całą książkę i jest świetna. Super łatwo się ją czyta łatwy do przyswojenia tekst i przyjemna czcionka do czytania szybko Przechodzimy ze strony na stronę co ciągle nas motywuje do czytania kolejnych stron
Dużo praktycznej wiedzy którą można zastosować od zaraz
Czytałem również nawyki 2.0 jedyny minus obu książek jest taki że się kończą :)

Dużo praktycznej wiedzy którą można zastosować od zaraz
Czytałem również nawyki 2.0 jedyny minus obu książek jest taki że się kończą :)

Bardzo praktyczna i konkretna książka. Warta przeczytania. Zawiera wiele technik, które mogą podnieść produktywność. Wiedza praktyczna i gotowa do zastosowania. Dodatkowo książkę czyta się bardzo szybko - akapity i rozdziały są dość krótkie. Raz dwa i 500 stron przeczytane.

Napisana bardzo prostym i zrozumiałym językiem.
Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić cos w swoim życiu.

Napisana bardzo prostym i zrozumiałym językiem.
Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić cos w swoim życiu.

Jak podwoić swoją produktywność
Jak zarządzać czasem? Jak podnieść efekty i osiągnąć sukces?

Oto książka która pomoże ci nauczyć się zaradzania czasem, bo czas to najważniejsze co mamy. Nieważne czy chcemy nauczyć się nowego języka czy tańca, złożyć biznes czy napisać książkę- wszystko to wymaga czasu. Teoretycznie każdy ma go tyle samo, każda doba ma tyle samo godzin, ale to od nas zależy jak ją wykorzystamy. Od nas i od tego co oraz jak robimy ze swoim czasem.

Dlatego właśnie zarządzanie czasem jest bardzo cenna umiejętnością, a jak przekonuje autor, może także diametralnie zmienić życie.

Dzięki tej książce to możliwe. Przeczytajcie ją i przekonajcie się jaki jest czas, jak nim zarządzać oraz wiele więcej. To bardzo interesująca i pełna wiedzy książka.

Jak podwoić swoją produktywność
Jak zarządzać czasem? Jak podnieść efekty i osiągnąć sukces?

Szereg przydatnych i życiowych porad. Warto przeczytać i się nad nimi zastanowić. Niesamowicie szybko się czyta.

Z wszystkich książek jakie przeczytałam o gospodarowaniu swoim czasem ta jest najlepsza.
Autor postarał się by zrobić coś raz a porządnie i w jednej książce zmieścić jak najwięcej.
Jest dużo treści, mało lania wody, konkretne porady.
Napisana luźnym językiem, bo autor nie pisał jej dosłownie, tylko dyktował tekst do dyktafonu. (to też jedna z metod na oszczędzanie czasu)
Nie każdy skorzysta z każdej metody ale w bogatym wachlarzu pozycji można znaleźć coś dla siebie.
Niektóre metody są nieco absurdalne, inne bardzo przydatne i ułatwiające życie.
Zamiast (paradoksalnie) tracić czas na czytanie kilku czy kilkunastu przeciętnych książek o tym jak mieć więcej czasu, lepiej przeczytać tę jedną pozycję. Jest lepsza od książek na temat zarządzania swoim czasu od amerykańskich coachów.

Jeśli ktoś słucha podcastu Macieja Wieczorka, to część wspomnianych metod może kojarzyć z różnych odcinków.

Jest dużo treści, mało lania wody, konkretne porady.

Mnóstwo porad, każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście stosuje ogromną część wskazówek i porad i moje życie zmieniło się na lepsze.

Język książki jest prosty, a rozdziały krótkie, ale treściwe, więc całość czyta się bardzo szybko. Kolejną wartością tej książki jest to, że czasami na koniec omawianej techniki są pytania/ zadania, które robiąc pozwalają lepiej spojrzeć na swoje potrzeby i pokazują jak w praktyce wykorzystać omawiane sposoby.

(reszta recenzji na https://malymi-kroczkami.pl/48-godzinna-doba-calosciowe-zarzadzanie-czasem/ )

(reszta recenzji na...

• Do kupienia