Nawyki 2.0. Jak zmienić swoje życie bez silnej woli?

Okładka książki Nawyki 2.0. Jak zmienić swoje życie bez silnej woli? Maciej Wieczorek
Okładka książki Nawyki 2.0. Jak zmienić swoje życie bez silnej woli?
Maciej Wieczorek Wydawnictwo: Expertia poradniki
poradniki
Expertia
2015-01-01
2015-01-01

Ogólnie bardzo ciekawa książką z wartościową treścią. Nie podobały mi się jednak ciągłe wstawki autopromocyjne. Niekiedy też żarty o zabarwieniu seksualnym były po prostu kiepskie :)

Super Książkowa bardzo łatwo się czyta od pierwszych stron poprawia nam humor ale to najlepiej sprawdzić samemu :)
W końcu konkretne rady jak zmienić i udoskonalać swoje życie rady które każdy może wprowadzić niezależnie od swojego wieku

Niezła. Szybka do przeczytania, prosta, dość treściwa. Nie podobała mi się autopromocja wpleciona tu i tam przez autora. Poza tym jest bardzo odtwórcza - nie dowiedziałam się po przeczytaniu tej książki nic nowego.

Chcesz zmienić cos w swoim życiu, to nie pomiń tej książki.
Przeczytałem kilka książek o nawykach i ta zdecydowanie jest napisana najbardziej przyswajalnym / prostym językiem.

Chcesz zmienić cos w swoim życiu, to nie pomiń tej książki.

Niestety, ale ta książka to żart. Autor pisze 2 zdania na stronę czcionką 50 i ogromnymi odstępami. 80% treści to powtarzanie się. Szczerze mówiąc powinna mieć góra 30 stron.
Jednak wyciągnąłem z tej książki kilka przydatnych myśli, wiec daje ocenę 3/10

Jednak wyciągnąłem z tej książki kilka przydatnych myśli, wiec daje ocenę 3/10

Jak zmienić swoje życie bez silnej woli

Jeśli szukacie motywacji i wskazówek jak zmienić swoje życie, oto książka dla was.

Kopalnia wiedzy, mnóstwo informacji, wszystko przystępnie przedstawionej, w dużej książkę z twardą oprawa.

Zastanawiamy się tutaj nad nawykami, czyli nad tym co robimy codziennie, co wpływa na nasze życie.

To czemu ciężko jest nam je utrzymać jak choćby postanowienia noworoczne i jak to zmienić.

Autor twierdzi że motywacja i silna wola to o wiele za mało, aby osiągnąć sukces. Aby to zrobić trzeba nauczyć się wprowadzać nawyki. A jak to zrobić dowiemy się właśnie z tej książki.

Poza tym jak dbać o zdrowie, jak tworzyć szczęśliwa rodzinne, jak rozwijać pasje, jak zmienić życie. Wszystko to jest zależne od nawyków a o nich mamy tu bardzo dużo wiedzy.

Ciekawa, interesująca książka. W sam raz dla każdego kto chce coś zmienić i osiągnąć sukces.

Jak zmienić swoje życie bez silnej woli

To czemu ciężko jest nam je utrzymać jak...

Dobre uzupełnienie świetnej książki "Atomowe Nawyki". Wieczorek pisze konkretnie, prostym językiem, przez co czyta się bardzo łatwo i szybko. O ile treść jest wartościowa, to ilustracje często powtarzają się w bezsensownych miejscach przez co odnosi się wrażenie, że zostały dodane na szybko, byle gdzie i byle jak.

Na Maćka Wieczorka trafiłem dzięki kanałowi na YouTube. Polubiliśmy się. Tzn ja polubiłem jego, ale mam nadzieję że gdyby mnie poznał - odwzajemniłby moje uczucia :) Książka utrzymuje moją sympatię do Maćka. Bardzo pożytecznie spędzone 300 stron. Zasiadam do kolejnej.

Nawyki rozłożone na czynniki pierwsze. Myślę że książka może znacznie ułatwić proces ich wprowadzenia. Super

Krok po kroku pomoże Ci osiągnąć założone cele. Uważam, że warto przeczytać.

Krok po kroku pomoże Ci osiągnąć założone cele. Uważam, że warto przeczytać.

• Rozwój osobisty
  • Do kupienia
  • • Nauk. Społeczne

Dodaj cytat z książki Nawyki 2.0. Jak zmienić swoje życie bez silnej woli?