Wielka Księga Hipnozy. Teoria i praktyka hipnozy i autohipnozy.

Werner J. Meinhold Wydawnictwo: Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Das grosse Handbuch der Hypnose: Theorie und Praxis der Fremd- und Selbsthypnose
Ewa Makowska
Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą
hipnoza hipnoterapia psychoterapia psychologia medycyna rozwój podręcznik
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ewa Makowska
hipnoza hipnoterapia psychoterapia psychologia medycyna rozwój podręcznik

Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z hipnoterapią. Dla profesjonalistów i dla tych, którzy chcą zostać profesjonalistami.

Książka wyjątkowa, bo traktująca hipnozę i hipnoterapię przede wszystkim z pozycji psychologii głębi i nawiązująca do autorskiej metody psychoterapeutycznej (Hipnointegracyjnej Psychologii Głębii - HITT) Wernera Meinholda. Nie jest to zbiór skryptów i technik a raczej dogłębne studium tematu. Z tego powodu prawdopodobnie dla większości osób chcących zrozumieć fenomen...

Kompendium wiedzy o zastosowaniu hipnozy w psychoterapii. Wyjaśnia specyfikę hipnozy klinicznej, a więc tej poważnej, nie estradowej.
Zainteresowała mnie zwłaszcza część poświęcona wspomnieniom z czasu płodowego i tuż po urodzeniu.

więcej mniej