Dyskusje o książce Republika smoka

Alfabet tytułów
Ó - Ósmy kolor tęczy
58 min. temu
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
1 dzień temu
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
4 tyg. temu
Czytamy w Święta
Pierwsze wrażenie: typowa literatura piękna, która należy do tak ogólnego gatunku, gdyż trudno ją gdziekolwiek konkretniej sklasyfikować. Pod tym względem muszę przyznać, że początkowo dość często wybijałam się z rytmu czytania i na pewno nie wszystko zrozumiałam (szczególnie jeśli chodzi o początkowe rozdziały), ale po przeczytaniu całej książki uważam, że ma coś w sobie....
5 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tabucchi to jeden z niewielu pisarzy, po którego książki można sięgać bez zastanowienia - nigdy nie zawodzi.
12 tyg. temu
Pokazuje 6 z 51