Chmura Azure. Praktyczne wprowadzenie dla administratora. Implementacja, monitorowanie i zarządzanie ważnymi usługami i komponentami IaaS/PaaS

Mustafa Toroman Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Hands-On Cloud Administration in Azure: Implement, monitor, and manage important Azure services and components including IaaS and PaaS
Andrzej Watrak
Helion
Azure chmura informatyka poradnik administratora poradniki
informatyka, matematyka
Andrzej Watrak
Azure chmura informatyka poradnik administratora poradniki

Dobra pozycja do nauki podstaw funkcjonowania chmury publicznej Azure i tworzenia oraz zarządzania zasobami w tejże chmurze. Poruszona została także tematyka chmury hybrydowej: integracja Azure z lokalnym centrum przetwarzania danych oraz migracja z lokalnego środowiska do Azure. Książka jest rozsądna objętościowo. Zawiera dużo ilustracji i zwięzłe opisy.

• Informatyka