Všeobecné spiknutí

czeski
Akropolis
klasyka
czeski

To miało być dzieło życia. Powieść, która łączy wszystkie wcześniej poruszane przez autora tematy. I to był błąd. Historia jest o wszystkim, a jednocześnie o niczym. Hostovský nigdy nie był w moich oczach pisarzem, który porywa i pozostawia niedosyt, ale udało mu się napisać kilka powieści, które bardzo mi się podobały i były czymś, tak przynajmniej sądzę, nowym. Najlepiej...

• 2020
  • Literatura czeska
  • Egon Hostovský
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Všeobecné spiknutí