Gucio się denerwuje

Aurélie Chien Chow Chine Wydawnictwo: Debit Seria: Uczucia Gucia literatura dziecięca
32 str. 32 min.
32 min.
Bożena Sęk
Uczucia Gucia
bajki dzieci

Czasami zupełnie błahe sytuacje są w stanie wywołać płacz dziecka, ten najmniej kontrolowany, bo wywołany nerwami. Takie sytuacje są wyjątkowo przykre, gdy ciężko jest zrozumieć myślenie malucha, a ten nie jest w stanie pojąć targających nim emocji. Z taką sytuacją mamy do czynienia w książeczce Gucio się denerwuje autorstwa Aurélie Chien Chow Chine.

Gucio to jednorożec....

Na półkach: , , , ,

Kolejne tomiki z serii 'Uczucia Gucia' już z nami. Tym razem autorka wzięła na tapet takie uczucia jak znudzenie i zdenerwowanie. Wszystkie części, a jest ich już w sumie 12, oparte są o technikę oddychania, która ma pomóc dzieciom w zatrzymaniu się, wyciszeniu i rozładowaniu napięcia oraz częściowej wizualizacji, by mogły dalej iść przez dzień z uśmiechem na ustach 😊 A...

• Przedszkole
  • Dla szkrabów
  • Żłobek
  • Martyna i Juliusz
  • Nataszki
  • Juliusz
  • Bajki
  • Złota Lista 4+

Dodaj cytat z książki Gucio się denerwuje