Gucio się obraża

Aurélie Chien Chow Chine Wydawnictwo: Debit Seria: Uczucia Gucia interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
32 str. 32 min.
32 min.
Bożena Sęk
Uczucia Gucia
uczucia gucio obrażanie się jednorożec dla najmłodszych

Dziś grzywa Gucia przybrała turkusowe barwy. Jednorożec obraził się na dziadka, gdyż ten poprosił go o ustąpienie kolejki młodszej kuzynce. To zdarzenie popsuło Guciowi frajdę z jazdy na sankach i odebrało apetyt do wieczora! Jest jednak sposób, by uwolnić się od chmury obrazy i przegonić ją!
1. Gucio zamyka oczy. Wyobraża sobie wielką szarą chmurę w swojej głowie. Nabiera...

Książeczkę wzięłam z myślą o mojej 3-letniej obrażalskiej bratanicy, ale szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie ona miała inną historię. Ćwiczenie oddechowe naprawdę fajne, nawet dla dorosłego, jednak liczyłam na coś innego. Moja bratanica jakoś niespecjalnie zainteresowała się Guciem, chociaż śnieg i wąsy dziadka Gucia przykuły jej uwagę. Jak dla mnie książeczka OK,...

• Martyna
  • Przedszkole
  • Żłobek
  • Martyna i Juliusz
  • Juliusz
  • Recenzenckie
  • 2021

Dodaj cytat z książki Gucio się obraża