Jeden pierścionek

Ewa Mielczarek Wydawnictwo: Fabryka Dygresji Cykl: Hanna Mika (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Fabryka Dygresji
opowiadanie oświadczyny
Hanna Mika (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
opowiadanie oświadczyny

To opowiadanie jest kontynuacją "Trzydziestu kopert". Książkę czytałam początkiem grudnia i tak mi się spodobała, że na wieść o opowiadaniu bez namysłu się zapisałam. Tutaj poznajemy kolejne wydarzenia, które spotykają główną bohaterkę. Hania jest szczęśliwa z Robertem. Choć w kraju jest nieciekawie i każdy boi się o swoje życie tak ona się cieszy, że w końcu ma czas dla...

C u d o 🖤 króciutkie ale bardzo ciepełkowe, idealne na poprawę humoru, odstresowanie i zrelaksowanie się.

Jestem okropnym człowiekiem, który znów dał 10/10 przy swojej publikacji. Mam nadzieję, że to wybaczycie. Nie wiem, czy to efekt zadufania w sobie czy raczej miłości, ale polecam Wam ten stan.
Sequel Hani powstał właściwie przez przypadek, ale myślę, że wielu z nas po lekturze będzie się czuć lepiej. O to chodzi w ciepełkowych utworach!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ewa Mielczarek Jeden pierścionek Zobacz więcej