Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą.

Agata KopffEwa Nowak Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
Egmont Polska
dla dzieci edukacyjne Bitwa Warszawska
Egmont Polska
literatura dziecięca
dla dzieci edukacyjne Bitwa Warszawska

Cud nad Wisłą.

Bitwa Warszawska została już opowiedziana i udokumentowana na wiele sposobów. Czy jednak są wśród nich wersje dla najmłodszych? Nie jestem pewien… W każdym razie teraz takowa odsłona już istnieje – dzięki serii „Czytam sobie” :)

Opowieść o wojnie polsko-bolszewickiej opowiedziana jest w książeczce z perspektywy rodzeństwa, Zosi i Antka. Świat widziany...

• Współpraca

Dodaj cytat z książki Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą.