Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.99 zł

Niski indeks glikemiczny. Dieta dla zdrowia

Agata Lewandowska Wydawnictwo: RM kulinaria, przepisy kulinarne
RM
Ig Indeks glikemiczny
kulinaria, przepisy kulinarne
Ig Indeks glikemiczny

Na półkach: , , , ,

Znakomita książka kucharska nie tylko dla insulinoopornych i diabetyków, ale jest tu też sporo przepisów dla bezglutenowców i flexi-tarian ( jedzących mało mięsa). Przepisy z ogólnie dostępnych środków spożywczych, ale odznaczające się nowatorstwem przez ciekawe połączenie składników lub przypraw ( dostepnych jednak w każdym supermarkecie), które nadają daniom oryginalnego...

• Zdrowie
  • Storia 14,07,2016