Zatrzymajmy się w Gruzji. Trzema małymi autami w podróż pełną przygód

Kamil Bąbel Wydawnictwo: Hanalei Kamil Bąbel literatura podróżnicza
Hanalei Kamil Bąbel
podróże gruzja roadtrip wyprawa podróznicza tripersi
literatura podróżnicza
podróże gruzja roadtrip wyprawa podróznicza tripersi

Jako fan Kaukazu musiałem przeczytać tą książkę. Dzięki niej mogłem przypomnieć sobie odwiedzane miejsca.
A sama książka? Hmm.. Najbardziej doceniam fajne rozkminy o życiu, o świecie pana Kamila oraz często używane niekonwencjonalne porównania - szacun za to!

Książkę dostałam od przyjaciółki. Niesamowicie zgrałysmy się z autorem, ponieważ jesteśmy nieokrzesanymi i naiwnymi studentkami planującymi podbić Kaukaz. "Zatrzymajmy się w Gruzji" ciężko mi było odłożyć nawet na chwilę, bo każdy rozdział napisany został tak inteligentnie i obrazowo, że czułam się częścią wyprawy.
Brawo Kamilu!

Kamil połączył w tej książce opis wspaniałych przygód i wyjątkowych doświadczeń z masą przemyśleń na temat tego dlaczego robimy określone rzeczy i jak reagujemy na niecodzienne sytuacje. Bardzo przyjemna, skłaniająca do refleksji a zarazem inspirująca lektura dla każdego poszukiwacza przygód.

To nie będzie rozbudowana, długa recenzja. Powiem Wam krótko dlaczego powinniście tą książkę przeczytać. Na końcu przyznam jej tłuste niczym smalec z skwarkami 9/10.

Zatrzymajmy się Gruzji zassała mnie niczym 20-letnia Corsa benzynę po długiej jeździe na gaz. Przez 2 dni byłem opętany myślą, że muszą ją dokończyć. Czytałem ją w wszędzie. W domu, pracy, czy jadąc...

• Kaukaz