Nadchodzi poranek. Aleppo, Syria. Naprawić dom, uleczyć serce

Viene il mattino : Aleppo, Siria : riparare la casa, guarire il cuore
literatura faktu
Krzysztof Stopa
reportaż literatura faktu prawdziwe historie syria

Można się dużo dowiedzieć na temat obecnego stanu w Syrii, jak i ludzi w niej mieszkających. Książka lekka, przyjemnie się ją czyta, przeznaczona dla każdego czytelnika, zwłaszcza dla fanów historii najnowszej.

Ta niecodzienna „wizyta” w Aleppo była dla mnie niezwykłym i pouczającym przeżyciem. Dowiedziałem się, jaka jest rzeczywista skala zniszczeń miasta oraz potrzeby jego mieszkańców. Sytuacja nie jest prosta, ale dzięki człowiekowi dobrej woli, ks. Alsabaghowi, poranek, który wreszcie zajaśniał nad Aleppo, ma szansę pozostać tam na dłużej. Oczywiście nie wszystko zależy od...

• Syria
  • Arabski Świat