ROZWIŃ ZWIŃ

2019-08-08
2019-08-08
miłość opowiadania

więcej Więcej

Nie mam pojęcia, jak ocenić tę książkę, wiec pozostawie pole puste. "Mokre rzęsy dziewczat" są albo za inteligentną lekturą, albo zbyt idiotyczną. Może ktoś inny zrozumie, a jeśli tak - proszę dać znać. ;)

Książka, która zapada w pamięć – „Mokre rzęsy dziewcząt”, Maciej Adamczyk

„”Mokre rzęsy dziewcząt” to historia, która sprytnie łączy w sobie potencjał gromkich wzruszeń i dekonstrukcji miłosnego pola gry. Maciej Adamczyk gra na słowach tak, jakby po gęstych rzęsach przejeżdżał smyczkiem namoczonym w żywicy. To nie 99 problemów, ale 99 stron, a każda z nich to harda...

"Mokre rzęsy dziewcząt" to historia, która sprytnie łączy w sobie potencjał gromkich wzruszeń i dekonstrukcji miłosnego pola gry. Maciej Adamczyk gra na słowach tak, jakby po gęstych rzęsach przejeżdżał smyczkiem namoczonym w żywicy. To nie 99 problemów, ale 99 stron, a każda z nich to harda emocjonalna przeprawa dla wymagającego czytelnika.

Tak wygląda krótka nota...

• 2020 rok
  • 2020
  • Wymiana/Sprzedaż

Dodaj cytat z książki Mokre rzęsy dziewcząt