Leśne wędrówki

Maria Dunin-Wąsowicz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Książeczki z Misiowej Półeczki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nasza Księgarnia
bajki dzieci
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Książeczki z Misiowej Półeczki
bajki dzieci

W skrócie spacer po lesie i odkrywanie jego mieszkańców. Krótkie treści, duże i piękne ilustracje i możliwość wklejenia zwierzątek zgodnie z ich opisami. Moim zdaniem bardzo dobra kombinacja dla młodszych dzieci.

• Laura
  • Dziecięce
  • Lit. dziecięca
  • Książeczki z Misiowej Półeczki
  • Dzieckowe
  • Dla dzieci
  • Interaktywne/edukacyjne/wycinanki/malowanki
  • Literatura dziecięca/młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Leśne wędrówki