Rodzina nomadów. Wyprawa 5 mórz

Okładka książki Rodzina nomadów. Wyprawa 5 mórz Grzegorz Kołpuć, Sylwia Kołpuć
Okładka książki Rodzina nomadów. Wyprawa 5 mórz
Grzegorz KołpućSylwia Kołpuć Wydawnictwo: Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP
2019-10-01
2019-10-01
podróże europa cyfrowi nomadzi podróże z dzieckiem

Rodzina Nomadów porwała mnie na "Wyprawę 5 Mórz". Nie ruszając się z fotela zjechałem kawał Europy i zamoczyłem stopy w wodach mórz mi dotąd nieznanych. Wspaniały przewodnik, który podpowiada jak zorganizować budżetowo swoją podróż z dzieckiem i przy tym nie zwariować. Napisany z sercem nie owija w bawełnę. Nomadzi bez kolorowania piszą o tym, co warto zwiedzić, czego nie, na co uważać. Piszą o cenach, komunikacji na miejscu, jedzeniu, bezpieczeństwie. Dużo praktycznych porad na temat rezerwacji noclegów, planowania trasy, płatności na miejscu. Autorzy podróżują z dzieckiem i dzielą się w książce swoimi pomysłami na to jak wspólne wakacje i spędzanie czasu 24h/dobę przez dłuższy czas na road tripie zamienić na niezapomniane wakacje. Mega wspaniała pozycja na moim regale. Sam mam dwójkę dzieci i niejeden road trip zrobiliśmy, ale z książki tej zaczerpnąłem wiele fajnych, co ważne, sprawdzonych pomysłów. Polecam.

Nie spodziewałam się, że tak spodoba mi się Wyprawa 5 mórz. A tym bardziej, że ktoś będzie chciał ją pożyczyć zaraz po tym jak ją skończę. Dodatkowo super, bo jest tam mój ukochany Peloponez.

Śledziłem przebieg wyprawy pięciu mórz w onlainie na facebook , instagramie w bezpośrednich relacjach filmowych i tekstowych.Wydawało się ,że wszystko wiedziałem o jej przebiegu i znałem przygody ale dopiero książka pokazała prawdziwy obraz zdarzeń . Książkę czyta się jednym tchem fajna lektura przy kominku , wspomnienie letnich przygód od kominka ciepło a z książki więcej słońca i uśmiechu. Jednym słowem POLECAM.

Świetnie się czyta, fajne przygody. Można się poczuć jakby się było w podróży razem z nimi. Dużo elementów poradnikowych - podpowiadają jak można samemu zorganizować wyprawę. Wypowiedzi najmłodszego z ekipy Igora - bezcenne :).

Bardo fajna lektura.Przyjemnie się czyta .Można się zainspirować na własną wyprawę . Są tu praktyczne rady i opisane fajne miejsca do zwiedzania nie tak komercyjne mnie to pasuje.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawie, zabawnie i bardzo praktycznie. Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto myśli o podróży z dzieckiem

• Chcę kupić
  • -POSIADAM-