Trzecia twarz

Okładka książki Trzecia twarz
Jacek Gierasiński Wydawnictwo: Towarzystwo Galeria Literacka Częstochowa Seria: Biblioteka Galerii poezja
poezja
Biblioteka Galerii
Towarzystwo Galeria Literacka Częstochowa
2016-01-01
2016-01-01
9788394420512
wiersze literatura polska

Okładka książki Galeria, nr 46 kwiecień-czerwiec 2018 Arkadiusz Frania, Jacek Gierasiński, Elżbieta Hurnikowa, Zbisław Janikowski, Jarosław Kapsa, Konrad Ludwicki, Conrad Ferdinand Meyer, Janusz Mielczarek, Zbigniew Myga, Marian Panek, Barbara Strzelbicka
Ocena 0,0
Galeria, nr 46... Arkadiusz Frania, J...