Kto mieszka za ścianą?

Cara Hunter Wydawnictwo: Filia Cykl: Detektyw Adam Fawley (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
In the Dark
Filia
In the Dark
Detektyw Adam Fawley (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona

Na półkach: , , , ,

Thiller w którym tak naprawdę liczy się każdy szczegół. Mroczna historia która na początku wydaje się równie oczywista co przerażająca. A później okazuje się, że nikt nie jest takie na jakie wygląda. Liczy się każdy szczegół.
Trzymającą w napięciu historia, którą czyta się w napięciu. Czyta się po prostu dobrze. Postacie są dynamiczne, mają wyraziste charaktery, są...

Bardzo dobra książka, wciągająca i trzymająca w napięciu do końca. Super, naprawdę polecam

to bylo naprawde dobre, nie spodziewałam sie tego w ogóle, na początku az mi było smutno, przez to co jej sie stało, ale potem WOW

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czyta się szybko. Książka wciąga, akcja jest prowadzona bardzo płynnie. Podoba mi się wyraźne oddzielenie maili, wiadomości i reszty. Zakończenie super. Wydaje się, że już wszystko jasne, że ma się już każdy element tej układanki, a jednak jest inaczej. Polecam mocno!

Genialna. Nie byłam w stanie przewidzieć zakończenia. Polecam bardzo się skupić czytając ten thriller, bo można się pogubić odkładając ją i wracając po kilku dniach. Niemniej - mega dobra!!

O, jakie to było dobre! Takie książki chciałabym czytać.

Sam finał niestety przekombinowany, autorkę poniosło by zamknąć książkę dziwaczną klamrą, za to 9,5/10 :)

Świetna książka. Nie czytałam pierwszego tomu, jednak nie jest to konieczne do zrozumienia fabuły 2 części. Bardzo zagmatwane wątki, ciągłe i meeeeega niespodziewane zmiany. Jeden z lepszych kryminałów jaki czytałam, bardzo wciągający. Polecam!

Nie czytałam pierwszej części cyklu, ale to nie przeszkadza w lekturze "Kto mieszka za ścianą?".
Wciągająca zagadka, dynamiczna akcja i wiele mylnych tropów. Książka reprezentuje wysoki poziom pod względem przemyślenia i rozbudowania fabuło, czego coraz częściej brakuje mi w kryminałach i thrillerach pojawiających się na rynku czytelniczym. Mocno wciąga i nie pozwala się...

SZTOS! Inaczej nie da się tego nazwać. Książka jest mistrzostwem, idealne budowanie napięcia, perfekcyjna narracja i ciągła zmiana kierunku akcji. Jak zaczniesz to trzyma cię do końca, nie ma możliwości oderwania się. Już na początku autorka wciąga cię do swojego świata, gdzie wszystko jest idealnie zagmatwane, a mimo to nie chcesz przestać tego czytać, Finał zdumiewa i...

Dyskusje

• 2019