Hania Humorek. Mistrzyni humorków

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 1) literatura dziecięca
Judy Moody
Hania Humorek (tom 1)
literatura dziecięca
2019-02-27
Aldona Możdżyńska-Biała

Chyba jestem za stara, bardzo mnie nie rozbawiła. Ciekawe, czy córce się spodoba.

2049

Książki Megan McDonald z ilustracjami Petera H. Reynoldsa już od kilku lat cieszą się w naszym domu sporym powodzeniem. Serie o przygodach Hani Humorek to wciągające, pouczające, przemycające sporo wiedzy oraz humoru lektury dla dzieci. Przez lata seria obrosła w książki, po które mogą sięgać także młodsi czytelnicy, pokazujące przygody przyjaciół tytułowej bohaterki oraz...

Cała seria Hani Humorek jest genialna! Śmieszna, ciekawa, idealna dla dzieci i młodzieży :) Hanie od razu polubiłam. Jest w niej pełno werwy, nigdy się nie poddaje no i nie jest grzeczną dziewczynką.. :) Z nią nie sposób się nudzić!

Fajna dziewczynka. Hania, ładne imię.
Hania pisała że w wakacje nie czesze włosów.
Książkę czyta się bardzo gładko i dobrze.
Przyznam tylko dwóch słów nie rozumiałam.
Ale cała reszta poszła jak z płatka.
Ale czy są takie lody jak tropikalna mgiełka na czekoladowym błotku?
Wątpię. Ale może za parę lat. . .
TAKIE BĘDĄ!

Książkę tę polecam każdej osobie, która chce zachęcić swoje pociechy do czytania. To dzięki Hani Humorek zaczęłam kochać książki. Książkę tę poleciłam także 8-letniej siostrze. Również w tym przypadku historie Hani H. pomogły pokazać dziecku, że czytanie jest bardzo fajne.

Szybko się czyta i szybko kończy 😀 więc na plus😉

Oj ma ta Hania Humorek humorki, że hej! Zabawna książka, sporo ilustracji i dość duży druk sprawiają, że dzieciom łatwo się czyta. Z pewnością może to być książka, która zachęci dzieci do czytania w ogóle. To pierwsza część cyklu, ale podobno następne są ciekawsze.

Zabawna :)

Pierwszy tom z serii Hani Humorek.
Hania idzie pierwszy raz do trzeciej klasy i pan Łopuch kazał całej klasie zrobić wyklejankę pt.: To ja.
W dodatku Hania dostaje list od Franka Perełki na urodziny.

Czy Hania zrobi wyklejankę na czas?
Czy Hania pójdzie na urodziny Franka Perełki?

Polecam :)

to jedna z moich ulubionych książek jestem fanką

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki