Hania Humorek. Mistrzyni humorków

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 1) literatura dziecięca
Judy Moody
Hania Humorek (tom 1)
literatura dziecięca
2019-02-27
Aldona Możdżyńska-Biała

Książkę tę polecam każdej osobie, która chce zachęcić swoje pociechy do czytania. To dzięki Hani Humorek zaczęłam kochać książki. Książkę tę poleciłam także 8-letniej siostrze. Również w tym przypadku historie Hani H. pomogły pokazać dziecku, że czytanie jest bardzo fajne.

Szybko się czyta i szybko kończy 😀 więc na plus😉

Oj ma ta Hania Humorek humorki, że hej! Zabawna książka, sporo ilustracji i dość duży druk sprawiają, że dzieciom łatwo się czyta. Z pewnością może to być książka, która zachęci dzieci do czytania w ogóle. To pierwsza część cyklu, ale podobno następne są ciekawsze.

Zabawna :)

Pierwszy tom z serii Hani Humorek.
Hania idzie pierwszy raz do trzeciej klasy i pan Łopuch kazał całej klasie zrobić wyklejankę pt.: To ja.
W dodatku Hania dostaje list od Franka Perełki na urodziny.

Czy Hania zrobi wyklejankę na czas?
Czy Hania pójdzie na urodziny Franka Perełki?

Polecam :)

to jedna z moich ulubionych książek jestem fanką

Ja jak czytam Hanię Humorek to czuję, jak bym była w książce.
Dlatego polecam tę książkę. Hania jest wesołą dziewczynką.
Hania ma brata Smrodka. Hania i Smrodek mają kotkę Myszkę, Hania
ma też roślinę Szczęki. Hania i Smrodek nie lubią się za bardzo. Podoba mi się też to że nie ma tam chodzącego ideału. Jakby była jakaś postać,...

polecam

Hania to przezabawna postać, która ma niesamowite przygody - zaczyna się nowy rok szkolny i Hania musi zrobić wyklejankę na temat swoich wakacji.
Ta książka bardzo mnie rozbawiła i inne części z chęcią przeczytam!!

To kolejna książka z serii, która czytam razem z córką. I pierwsza, którą ona przeczytała prawie sama w całości (ja trochę szybciej sama, żeby wiedzieć o czym z nią potem rozmawiać :)). Ponieważ czytamy je nie do końca zgodnie z numerami serii stwierdzam, że jest ona jak na razie najgorsza z tych, które przeczytałyśmy. Ale nie jest zła. Zabawna, napisana językiem...

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki