Hania Humorek Tom 1

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 1) literatura dziecięca
9788323720294
Egmont Polska
Hania Humorek Megan McDonald
Hania Humorek (tom 1)
literatura dziecięca
9788323720294
Hania Humorek Megan McDonald

Okładka książki Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach Paulina Daniluk, Grzegorz Kasdepke
Ocena 7,3
Kocha, lubi, s... Paulina Daniluk, Gr...
Okładka książki Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Stone, Connor White
Ocena 7,3
Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Sto...
Okładka książki Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,8
Sabotaż w punk... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mühle
Ocena 7,5
O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mü...
Okładka książki SOS PIES Kasia Antczak, Kasia Fryza
Ocena 9,0
SOS PIES Kasia Antczak, Kasi...
Okładka książki Zog Julia Donaldson, Axel Scheffler
Ocena 9,0
Zog Julia Donaldson, Ax...

Chyba jestem za stara, bardzo mnie nie rozbawiła. Ciekawe, czy córce się spodoba.

2089

Książki Megan McDonald z ilustracjami Petera H. Reynoldsa już od kilku lat cieszą się w naszym domu sporym powodzeniem. Serie o przygodach Hani Humorek to wciągające, pouczające, przemycające sporo wiedzy oraz humoru lektury dla dzieci. Przez lata seria obrosła w książki, po które mogą sięgać także młodsi czytelnicy, pokazujące przygody przyjaciół tytułowej bohaterki oraz...

Cała seria Hani Humorek jest genialna! Śmieszna, ciekawa, idealna dla dzieci i młodzieży :) Hanie od razu polubiłam. Jest w niej pełno werwy, nigdy się nie poddaje no i nie jest grzeczną dziewczynką.. :) Z nią nie sposób się nudzić!

Fajna dziewczynka. Hania, ładne imię.
Hania pisała że w wakacje nie czesze włosów.
Książkę czyta się bardzo gładko i dobrze.
Przyznam tylko dwóch słów nie rozumiałam.
Ale cała reszta poszła jak z płatka.
Ale czy są takie lody jak tropikalna mgiełka na czekoladowym błotku?
Wątpię. Ale może za parę lat. . .
TAKIE BĘDĄ!

Książkę tę polecam każdej osobie, która chce zachęcić swoje pociechy do czytania. To dzięki Hani Humorek zaczęłam kochać książki. Książkę tę poleciłam także 8-letniej siostrze. Również w tym przypadku historie Hani H. pomogły pokazać dziecku, że czytanie jest bardzo fajne.

Szybko się czyta i szybko kończy 😀 więc na plus😉

Oj ma ta Hania Humorek humorki, że hej! Zabawna książka, sporo ilustracji i dość duży druk sprawiają, że dzieciom łatwo się czyta. Z pewnością może to być książka, która zachęci dzieci do czytania w ogóle. To pierwsza część cyklu, ale podobno następne są ciekawsze.

Zabawna :)

Pierwszy tom z serii Hani Humorek.
Hania idzie pierwszy raz do trzeciej klasy i pan Łopuch kazał całej klasie zrobić wyklejankę pt.: To ja.
W dodatku Hania dostaje list od Franka Perełki na urodziny.

Czy Hania zrobi wyklejankę na czas?
Czy Hania pójdzie na urodziny Franka Perełki?

Polecam :)

to jedna z moich ulubionych książek jestem fanką

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki