Decyzje doskonałe. Poznaj sposób myślenia najlepszych liderów i tak jak oni dokonuj świetnych wyborów.

Roger L. MartinJennifer Riel Wydawnictwo: ICAN Institute biznes, finanse
ICAN Institute
biznes przywództwo decyzje podejmowanie decyzji management
biznes, finanse
biznes przywództwo decyzje podejmowanie decyzji management

Na bazie wiedzy o behawioralnych uwarunkowaniach podejmowania decyzji, zawartej w książkach autorów (wymienionych w przedmowie) Kahnemana, Thalera, oraz Arielyego, powstał błyskotliwy PORADNIK z innowacyjną i bardzo (moim zdaniem) praktyczną metodą podejmowania decyzji na podstawie sformułowanych przeciwstawnych modeli i wytworzonego napięcia między nimi.

• Chcę (kupić/dostać)
  • Management & Leadership