ROZWIŃ ZWIŃ

O nie, Dudusiu!

Okładka książki O nie, Dudusiu!
Chris Haughton Wydawnictwo: Dwie Siostry literatura dziecięca
2019-01-01
2019-01-01
30 min.

więcej Więcej

Historia z przekazem, córka bardzo lubi.

Bez wątpienia jedna z lepszych, krótkich opowiastek dla dzieci. Nie sposób się w niej nie zakochać. Są figle, są psoty i Duduś, któremu przecież tak dobrze z oczu patrzy. To książka pełna pokus, którym trudno się oprzeć. Dlaczego jest tak wartościowa? Bo opowiada o pewnej "ułomności", z którą często każdemu z nas jest sobie trudno poradzić, dotyczy walki z własnymi...

• Żłobek
  • Dla szkrabów
  • HUBI
  • Po Angielsku
  • 2020
  • Dla Dziecka
  • Serie

Dodaj cytat z książki O nie, Dudusiu!