Bosh! Proste przepisy na wyśmienite dania kuchni roślinnej

Okładka książki Bosh! Proste przepisy na wyśmienite dania kuchni roślinnej Henry Firth, Ian Theasby
Okładka książki Bosh! Proste przepisy na wyśmienite dania kuchni roślinnej
Henry FirthIan Theasby Wydawnictwo: Studio Koloru kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Studio Koloru
2019-06-10
2019-06-10
Małgorzata Rykowska
kulinaria potrawy wegetariańskie blogerzy piszą

Pomysłodawcami dzisiejszego śniadania są Henry Firth i Ian Theasby twórcy kanału @bosh.tv oraz autorzy książki "Bosh. Proste przepisy na wyśmienite dania kuchni roślinnej." wydanej przez @studiokoloru . Chłopaki prowadzą największy na świecie kulinarny kanał internetowy poświęcony diecie roślinnej. A jeszcze trzy lata temu nie wyobrażali sobie życia bez mięsa. Po odstawieniu produktów odzwierzęcych szukali ciekawych przepisów i tak właśnie powstał ich blog oraz nowa pasja. Książka podzielona jest na osiem działów: coś na szybko, coś większego, na specjalne okazje, zielone miski bosha, przekąski, koktajle, desery oraz śniadania. Przepisy tu zawarte zachęcają do wypróbowania a zdjęcia są pięknie. Autorzy zadbali też o to aby przekazać nam wiele ciekawych informacji dotyczących sposobu odżywiania oraz produktów. "Każdy przepis, z którego korzystasz, traktuj jak okazję do zdobycia umiejętności. Nie wpadaj w pułapkę gotowania ciągle tego samego. Szukaj nowych przepisów, kupuj potrzebne składniki i próbój." Ten cytat tylko obrazuje jak rewelacyjna jest to książka. Polecam ją Wam gorąco a wydawnictwu dziękuję za możliwość jej poznania.

• Kuchenne igraszki
  • Przeczytane w 2020
  • Do zobaczenia
  • Przybyło 2019
  • Must have
  • Kulinarne

Dodaj cytat z książki Bosh! Proste przepisy na wyśmienite dania kuchni roślinnej