Z Jezusem przez Biblię

Jesus Storybook Bible
historie biblijne
Tomasz Fortuna
dla dzieci biblia

Widziałam niejedną Biblię dla dzieci i ta zdecydowanie jest moją ulubioną! Ilustracje są przepiękne ale najpiękniejsze są historie! Opisują nie tylko suche fakty biblijne, ale tłumaczą też i objaśniają jak dana historia ma się do przyjścia na świat Jezusa i jak odnosi się do nas! Nieraz czytając córce sama ocieram łzę ze wzruszenia. Najlepsza Biblia dla dzieci!

Dostałam książkę w prezencie po przyznaniu się do praktycznie zerowej wiedzy na temat religii, czy Biblii. Dla osób takich jak ja, lub dzieci – polecam. Dla tych młodyszch na pewno będzie to solidny start budowania wiadomości, czy wyciągnięcia istoty tolerancji, miłości, wiary, nadziei. Dla "mi" podobnych to przyjemna, skrócona wersja, która w końcu coś wytłumaczy i pomoże...

Przepiękna, z cudownymi ilustracjami. Czytałam z wypiekami na twarzy i z dużą ciekawością!

• Zuzia i Alek
  • Dla dzieci i młodzieży - książki Karima