Bóg nieokiełznany

2019-09-24
2019-09-24
9788366061972
Bóg Jezus wiara chrześcijaństwo katolicyzm

Książka warta uwagi. Podczas lektury zdałem sobie sprawę, że taki banał jak Bóg jest WSZECHMOGĄCY i DOBRY jest niezwykle ważny dla dojrzałego życia chrześcijańskiego i jeszcze spędzę dużo czasu nad tym rozmyślając. "Bóg nieokiełznany Jak opuścić strefę duchowego komfortu" porusza dużo więcej aspektów relacji z Bogiem, ale właśnie to mnie najbardziej poruszyło.

Bardzo mi się podoba sposób, w jaki Hartl pisze o Bogu. Mam wrażenie, że pisze dogłębniej niż niejeden kapłan, z niesamowitym zapałem i entuzjazmem. Czuję, że jest człowiekiem mocno kontemplującym Bożą obecność i Boże działanie w swoim życiu. Nie jest zadufany w sobie, wręcz przeciwnie, z jego słów przebija wielka pokora i ciągła chęć odkrywania, Kim jest Bóg, Czym jest...

Na półkach: , , , ,

Rysujemy buźki – czyli kolejna konferencja „Serce Dawida” i kolejne spotkanie z wizualizacją myśli
Jak już pisałam w recenzji poprzedniej książki tego autora („Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy”), Johannesa poznałam na konferencji „Serce Dawida” w 2018 roku, gdzie był głównym mówcą. Byłam wówczas pod dużym wrażeniem jego wykładów, a szczególnie...

• 2020
  • 2019